Korzystanie ze szkoleń

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
turanka
Posty: 222
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:03

Korzystanie ze szkoleń

Post autor: turanka »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korzystaniem z dodatkowych szkoleń by sama jeszcze bardziej się rozwijam. Widziałam, ze pojawia się wiele różnych miejsc do ktorych warto sie zgłosić. Z tego co czytałam tutaj https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , można znaleźć kilka zdecydowanie wartościowych szkoleń. Wy z jakich korzystacie?
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Kamilka »

Ja również bardzo chętnie biorę udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Ostatnio widziałam na stronie http://kar-group.elk.pl/darmowe-kursy/, że firma szkoleniowa Kar-Group oferuje część z organizowanych przez siebie kursów zupełnie za darmo ;) Polecam :)
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 367
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Halna »

Szkolenia są ważne i przydatne, pozwalają na ciągły rozwój i poszerzanie swoich możliwości i kompetencji. obecnie na rynku mamy duży wybór szkoleń chyba dla każdej branży.
Awatar użytkownika
pierscionek
Posty: 74
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:27

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: pierscionek »

Obecnie jest bardzo dużo dobrych szkoleń i można na nich rozwinąć swoje pasje, odkryć nowe zainteresowania i hobby. Uważam też że takie szkolenia są mniej zobowiązujące niż na przykład wybór studiów, dlatego warto jeśli nie jesteśmy przekonani najpierw zapisać się na kurs. Ciekawym pomysłem jest kurs związany z użytkowaniem photoshopa: https://domin-krakow.pl/kurs-digital-pa ... photoshop/. Można się nauczyć wielu praktycznych umiejętności.
Awatar użytkownika
emkaa922
Posty: 120
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: emkaa922 »

No jest też coś takiego, jak szkolenia z ochrony środowiska. Dla samorządów prowadzi je firma https://ekodialog.pl/oferta/szkolenia-otwarte/ i wydaje mi się, że warto byłoby sobie zerknąć na możliwości, jakie oferują, ponieważ dzięki temu można poznać działania idealne dla naszego miasta, kraju, no i na końcu świata.
Awatar użytkownika
agnieszka17
Posty: 47
Rejestracja: 05 kwie 2019, 16:07

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: agnieszka17 »

Szkolenia nas rozwijają, ale są też takie szkolenia, które po prostu warto znać. Takim szkoleniem jest np. kurs pierwszej pomocy, bardzo ważna sprawa. Jak prowadzimy firmę to warto zrobić taki kurs pracownikom, a nawet jak nie mamy firmy to dobrze znać elementy pierwszej pomocy. Super kurs znajdziecie na kujawsko-pomorskim portalu https://www.kursysos.pl .
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: mczay »

Obecnie, istnieje naprawdę wiele firm, które są wyspecjalizowane w przeprowadzaniu różnego typu szkoleń. Zalicza się do nich między innymi https://craftware.pl/szkolenia/ - żeby zapoznać się z pełną ofertą firmy, wystarczy zajrzeć na jej stronę internetową.
Awatar użytkownika
Wayne_90
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2020, 14:19

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Wayne_90 »

Szkolenia to świetny sposób na spędzane wolnego czasu!
Czasami ciągła nauka języków obcych jest już męcząca i warto wtedy nauczyć się czegoś nowego. Za namową znajomej zapisałem się na kurs pierwszej pomocy w tej firmie https://kursypierwszejpomocy.com.pl/ .
Powiem wam tak, bardzo miła odmiana ;)
Awatar użytkownika
radek33332
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 6:27

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: radek33332 »

Ja na przykład zdecydowałem że skorzystam z kursu online jak zostać copywriterem który znalazłem na stronie https://jaksierozwijac.pl/kurs-copywriter/ . Moja przyjaciółka także się tym kursem zainteresowała.Dla mnie to było bardzo ważne.
Awatar użytkownika
wiki62
Posty: 42
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:42

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: wiki62 »

A czy są tu osoby zainteresowane żeglarstwem? Moim zdaniem jest to bardzo oryginalne hobby. Ostatnio czytałam więcej o takiej opcji jak kursy i certyfikaty RYA: https://fairwinds.pl/rya/ . Uważam, że warto wziąć je pod uwagę.
Awatar użytkownika
Daria23
Posty: 189
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:23

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Daria23 »

Z pewnością korzystanie ze szkoleń to świetny sposób na inwestowanie w siebie. Uczęszczając w szkoleniach zawodowych ze swojej branży - https://www.movuto.pl/noworodek-i-niemo ... -osteopaty zwiększa się swoją wiedzę i umiejętności w danej dziedzinie. A im więcej potrafimy, tym szerszy zakres usług możemy zaoferować innym.
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 282
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:26

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: siwa »

A tutaj https://energyre.pl/pl/szkolenia-fotowoltaika/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam rozejrzeć. Są tam bowiem dostępne różnego typu szkolenia dotyczące systemów fotowoltaicznych. Można się tam sporo dowiedzieć i przede wszystkim zdobyć nowe umiejętności. Szkolenia są prowadzone przez specjalistów z doświadczeniem. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bo dzięki temu można bowiem znaleźć nową pracę.
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 108
Rejestracja: 09 paź 2019, 8:58

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: andromeda »

Mnie raczej interesują szkolenia korporacyjne https://hutchinson.org.pl/ , takie bazujące na nowoczesnych nurtach, nowych teoriach, wyznaczając tym samym nowe kierunki rozwoju pracownikom na każdym szczeblu w organizacji.
AlicjaŚ

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: AlicjaŚ »

Warto uczestniczyć w szkoleniach a nawet trzeba.... Ja cały czas na coś chodzę i się szkole bo niestety epidemia covid19 zweryfikowała rynek pracy i ludzie, którzy mieli tylko jeden fach w ręku zostali na lodzie. Ale miejmy nadzieje, ze już teraz będzie dobrze ale ja nie zasypuję gruszek w popiele i szkole się dalej. Ostatnio byłam na kursie pierwszej pomocy https://www.jurarescue.pl/o-nas w tym miejscu. Bardzo dobrze było przypomnieć sobie techniki i bardzo dobrze czuję się, że świadomością, że mam skończony taki właśnie kurs.
ODPOWIEDZ