najlepsza suszarka do włosów

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
basbi
Posty: 69
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:03

najlepsza suszarka do włosów

Post autor: basbi »

Dziewczyny jakie macie suszarki do włosów? Co się nada na gęstą i grube włosy. Aktualnie przy moim starym, wysłużonym sprzęcie dobre dosuszenie zajmuje nawet 15-20 minut, to dla mnie stanowczo za długo.
Awatar użytkownika
blobers
Posty: 61
Rejestracja: 08 sty 2020, 9:47

Re: najlepsza suszarka do włosów

Post autor: blobers »

Na prawdę spory wybór takiego sprzętu i to w świetnej jakości oraz bardzo korzystnej cenie znajdziesz według mnie w tym https://sklep.fryzaw.pl/ profesjonalnym sklepie fryzjerskim. Uważam, że na prawdę warto jest sprawdzić ich ofertę
Awatar użytkownika
tissaia
Posty: 71
Rejestracja: 25 mar 2020, 17:26

Re: najlepsza suszarka do włosów

Post autor: tissaia »

na pewno są inne metody, które najpierw trzeba wypróbować, chociażby jakieś kosmetyki, znacie może www.skin79-sklep.pl Bardzo interesujący sklep, poszperaj coś, może akurat znajdziesz rozwiązanie swojego problemu dużo tańsze i mniej ingerujące w Twoje ciało
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2020, 14:12 przez tissaia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
basbi
Posty: 69
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:03

Re: najlepsza suszarka do włosów

Post autor: basbi »

Ostatecznie zdecydowałam się na zakup babyliss salon brillance. Dużo mniej teraz czasu potrzebuję na wysuszenie włosów, bo suszarka ma dużą moc, można w niej regulować temperaturę i siłe nadmuchu. Lubię mieć ładnie ułożone włosy i zdecydowanie częściej niż wcześniej je układam.
ODPOWIEDZ