naprawa komputerów

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
gabryśka

naprawa komputerów

Post autor: gabryśka »

Hej. W ostatnim czasie musiałam znaleźć dobrą firmę zajmującą się naprawą laptopów. Moja córka miała nauczanie zdalne i zepsuł się nam komputer. na tej stronie znaleźliśmy firmę, która natychmiast przystąpiła do naprawy usterki, dzięki czemu po krótkim czasie laptop był już sprawny
Judyta

Re: naprawa komputerów

Post autor: Judyta »

Jeżeli znaleźliście dobry serwis to super, bo nie zawsze się to udaje :) Laptop mojej córki był dwukrotnie naprawiany, w dwóch różnych serwisach, niestety po krótkim czasie znowu się zepsuł wtedy zdecydowałam się na zakup sprzętu poleasingowego. Mają super ceny i dostajemy rok gwarancji, a jeżeli nie mamy gotówki zawsze można wziąć komputer na raty :) Moim faworytem jest teraz laptop thinkcentre m93p i5
Bardzo dużo czasu spędzam przy komputerze, pracuje na nim godzinami i wszystko jest jak najbardziej w porządku
pantąfel

Post autor: pantąfel »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://ochronazdalna.pl/
Awatar użytkownika
Aleks22

Post autor: Aleks22 »

Witam.
A ja czasami sam naprawiam komputery, oczywiście jeśli usterka nie jest zbyt duża. Do tej pory zamawiałem wszystkie części elektroniczne i akcesoria z tej strony: https://www.zasilacze-meanwell.pl/66-pw ... nianiedali.
Pomimo tego, że na stronie w głównej mierze królują części elektroniczne to myślę, że warto popatrzeć i bardzo możliwe, że znajdziecie tam poszukiwane akcesoria.
Ja jestem bardzo zadowolony z ich usług i mogę szczerze polecić.
Pozdrawiam serdecznie. :lol:
ODPOWIEDZ