Narcyz - projekt domu

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
błysk

Narcyz - projekt domu

Post autor: błysk »

Widzieliście nowość od pracowni MG Projekt? Mam oczywiście na myśli projekt domu Narcyz https://www.mgprojekt.com.pl/narcyz . Jak Wam się podoba? Ja się zakochałam i muszę powiedzieć, że nie wyborażam sobie mieć innego domu. To mój numer jeden, a Wasz? Może coś innego od nich Wam się podoba?
pąkka

Re: Narcyz - projekt domu

Post autor: pąkka »

Projekty domów można wykonać w programie architektonicznym autocad, tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html macie na niego kursy, jak go obsługiwać. Program ten to potężne narzędzie wykorzystywane przez architektów na całym świecie. Jak się tym interesujecie to polecam.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 200
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:09

Re: Narcyz - projekt domu

Post autor: Violla »

Ja właśnie też przeglądałam tanie projekty https://www.mgprojekt.com.pl/tanie-projekty u firmy MG Projekt i nawet mam kilka na oku. Chociażby zaciekawił mnie projekt Sosenka 3 oraz Cztery kąty 2. Odbywa mają coś w sobie.... Także czeka mnie niezłe wyzwania, jeżeli chodzi podjęcie ostatecznej decyzji.
Miłka

Re: Narcyz - projekt domu

Post autor: Miłka »

To całkiem standardowa propozycja, zgrabna. A znacie projekty tej firmy http://unique-residence.com/projekty/willa-elegant/? Bo szukam projektów domów premium, które mają bardzo duży metraż, a użyte materiały są zdecydowanie z wyższej półki. Jeśli coś kojarzycie, to proszę o podesłanie.
Uleńka

Re: Narcyz - projekt domu

Post autor: Uleńka »

Poszukując projektu domu zwróciłam uwagi na projekty domów bliźniaczych - https://www.domywstylu.pl/projekty-domo ... izniaczej/ Myślę, że to bardzo ciekawe rozwiązanie, które sprawdza się szczególnie na mniejszych działkach. Wtedy też nie trzeba martwić się o zachowanie odległości od ogrodzenia.
ODPOWIEDZ