Odżywianie

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
turanka
Posty: 222
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:03

Odżywianie

Post autor: turanka »

"Zwykle się zdrowo odżywiam. Często jem pizzę, ale w wersji wegetariańskiej. Polecam wszystkim, jest pyszna. Szczególnie w Party Pizza, mojej ulubionej pizzerii, robią taką że... palce lizać.
"
Awatar użytkownika
Rubikon
Posty: 109
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:04

Re: Odżywianie

Post autor: Rubikon »

Na pyszne wegetariańskie jedzenie warto przyjść do warszawskiej Restauracji Akademia. Byłam tam niedawno ze znajomymi i najedliśmy się naprawdę do syta. Nawet osoby, które nie przepadają za bezmięsnymi potrawami, były zachwycone tatarem z pomidorów i tartą z koziego sera, szpinaku i konfitury cebulowej. Zachęcam serdecznie do odwiedzenia tego miłego lokalu.
Awatar użytkownika
Dombik
Posty: 68
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:40

Re: Odżywianie

Post autor: Dombik »

A w podróż jakie jedzenie ze sobą zabieracie? Co najczęściej jecie na różnego rodzaju wypadach? Moim zdaniem dobrze sprawdza się żywność liofilizowana, jest odżywcza a zajmuje naprawdę mało miejsca. No i wiadomo różne konserwy itd - mięsko też jest potrzebne w końcu ;)
Awatar użytkownika
ulla
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:18

Re: Odżywianie

Post autor: ulla »

W każdym większym markecie da się kupić zdrową żywność, trzeba tylko zwrócić uwagę na skład. Ja bardzo dokładnie czytam etykietki i teraz wiem, że nie opłaca się kupować w marketach tylko na bio bazarkach, ekologicznych marketach. Taka żwyność wcale nie jest bardzo droga! Zresztą sami sprawdźcie w tych sklepie https://krukam.pl/ !
Awatar użytkownika
wiola.pik
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:43

Re: Odżywianie

Post autor: wiola.pik »

Teraz coraz więcej osób zwraca uwagę na to co je . I dobrze, ja też staram się zdrowo odżywiać w miarę możliwości
esentire.pl
Awatar użytkownika
Trimp
Posty: 160
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:51

Re: Odżywianie

Post autor: Trimp »

Warto jest sprawdzić kilka miejsc by upewnić się gdzie warto zjeść. Szukałam kilka sprawdzonych miejsc i najlepszym okazało się Pizza Party we Wrocłaawiu. Bardzo lubie zamawiać od nich pizze, a teraz jeszcze ich pomysł z kartą stałego klienta. Moim zdaniem to strzał w 10.
Awatar użytkownika
krefatka
Posty: 27
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:25

Re: Odżywianie

Post autor: krefatka »

Zdrowo czyli jak?:)
śliwka

Re: Odżywianie

Post autor: śliwka »

czytałam gdzieś że trzeba jeść naturalne prebiotyki :)
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 111
Rejestracja: 09 paź 2019, 8:58

Re: Odżywianie

Post autor: andromeda »

Faktycznie, prebiotyki są bardzo potrzebne bo pomagają w utrzymaniu prawidłowej flory jelitowej, dzięki nim pożyteczne bakterie mogą się namnażać i kolonizować jelita
rliśka

Re: Odżywianie

Post autor: rliśka »

Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne dla samopoczucia :) sama to po sobie widze, jak jem byle co to źle się czuję, nie mam energii do pracy. Moim problemem był brak czasu i pomysłu na to co jeść w pracy, catering mamy straszny a z domu często nic nie zabierałam, kolezanka mi poleciła shaki fitMe. Piję sobie jako obiad i nie mam już tak napadów głodu jak wróce do domu. Mogę sobie spokojnie doczekac do kolacji i zjeść coś zdroweo
Awatar użytkownika
Antoni21
Posty: 103
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:58

Re: Odżywianie

Post autor: Antoni21 »

Oczywiście, że tak. Skoro macie taką możliwość, to powinniście to zdecydowanie dopasować odżywianie w sposób rozsądny. Warto zwrócić uwagę na to, jakie produkty spożywcze się stosuje. O spirulinie przeczytasz na ktomalek.pl, dlatego też warto podejść do tego tematu na poważnie, bo chodzi w końcu o Wasze zdrowie.
drużka

Re: Odżywianie

Post autor: drużka »

Znalazłam świetny sposób żeby zjeść coś zdrowego i na szybko, shaki fitMe. Kupiłam dwa smaki, truskawka i wanilia. Mają superfoods w składzie m.in. guaranę i ashwagandę. Fajnie to działa na kondycję ale też cukier tak nie skacze i nie ciągnie do słodyczy
Awatar użytkownika
Barcik
Posty: 110
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:49

Re: Odżywianie

Post autor: Barcik »

Kochani, znacie może asortyment tego sklepu https://wyrobynaturalne.com/ ? Bardzo mnie interesuje, ponieważ chciałabym wdrożyć zdrowe odżywianie u nas w domu. Przeglądając asortyment różnych sprzedawców, ten okazał się dla mnie najbardziej godny uwagi. Mają świeże i naturalne artykuły spożywcze, które zamierzam regularnie zamawiać.
Awatar użytkownika
cranberrypear
Posty: 79
Rejestracja: 28 maja 2020, 14:50

Re: Odżywianie

Post autor: cranberrypear »

Catering dla tych, którzy nie chcą marnować czasu na liczenie kalorii i dobieranie odpowiednich produktów. Zabierzesz go do pracy, w wygodnej ekologicznej torbie. W zależności od wybranej diety - pozwala zrzucić do 10 kg w 3 miesiące.Polecam https://foodiediet.pl/
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Odżywianie

Post autor: Kamilka »

A skoro już mowa o odżywianiu, to jakiej mąki najczęściej używacie w Waszej kuchni? Ja ostatnio kupuję mąkę żytnią, a zamawiam ją zazwyczaj w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/160-maka-zytnia. Polecam również i Wam rozejrzeć się w tym sklepie, mają tam całkiem spory wybór, a według mnie takie zamawianie żywności on-line jest bardzo wygodne ;)
ODPOWIEDZ