osuszanie budynków

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
bartłomiej

osuszanie budynków

Post autor: bartłomiej »

Cześć. W ostatnim czasie było dosyć bardzo deszczowo i niestety zalało nam piwnicę, nie aż tak bardzo, ale obawialiśmy się by nie pojawił się później grzyb i pleśń. Dlatego brat podsunął mi pomysł by skontaktować się z https://dezynfeusz.pl/osuszanie-budynkow-poznan/ . Jest to profesjonalna firma, która zajmuje się skutecznym oczyszczaniem. Nie czekałem długo i zaraz pracownik tej firmy zjawił się u mnie. Porządnie wykonał osuszanie w dobrej cenie.
Małż

Re: osuszanie budynków

Post autor: Małż »

Jeśli zalewa ci piwnicę to masz źle wykonaną hydroizolację wokół domu, albo gdzieś jest jakieś pęknięcie. Zanim ci osuszą i czyszczą piwnicę radzę zbadać gdzie tkwi przyczyna zalania, bo to jest twój główny problem. Jak sam nie jesteś w stanie tego stwierdzić, to zgłoś się do firmy Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl - eksperci, którzy w niej pracują wykonają ekspertyzę budowlaną i ustalą co i jak należy naprawić by sytuacja się nie poprawiła. Dopiero gdy zlikwidujesz przyczynę zalewania, warto zainwestować w osuszanie.
miśka1121

Re: osuszanie budynków

Post autor: miśka1121 »

Pewnie, że samodzielnie nie dasz rady osuszyć mieszkania, w razie zalania tylko profesjonalne usługi. Znam firmę osuszanie Slim Pol i ich polecam. Moja mama miała zalane mieszkanie i oni poradzili sobie z osuszeniem kompleksowo, nawet można im powierzyć remont po osuszaniu. Prawdziwi fachowcy, stosują osuszacze kondensacyjne, adsorpcyjne, panele Infrared, bardzo silne i skuteczne dmuchawy, a także nagrzewnice.
ODPOWIEDZ