poczta

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lilila
Posty: 129
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:50

poczta

Post autor: lilila »

gdzie moge wykupic konto pocztowe? slyszalam, ze w nazwa.pl warto, co oni tam takiego fajnego maja?
Awatar użytkownika
koktajlowa
Posty: 51
Rejestracja: 15 lip 2019, 19:32

Re: poczta

Post autor: koktajlowa »

podstawa to dobra jakos polaczen, pojemna poczta, fajne serwery vpn i certyfikaty SSL a do tego ciekawy program partnerski :) warto brac ich pod uwage
Awatar użytkownika
Kaczucha
Posty: 96
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:21

Re: poczta

Post autor: Kaczucha »

o to prawda :) ja przenosilam z nimi hosting i domene przez telefon i wszystko zadzialalo super!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: poczta

Post autor: mczay »

Ja uwielbiam oferty nazwa.pl, dlatego gdybym miała przenosić swoją pocztę to tylko i wyłącznie tutaj. Mam tutaj wykupiony hosting i certyfikat SSL i są na prawdę dobre - serwery działają szybko i są nie skomplikowane w obsłudze. Dużym plusem jest też infolinia czynna 24/7. Polecam, ja na prawdę jestem zadowolona z ich usług :)
Awatar użytkownika
arielka
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:17

Re: poczta

Post autor: arielka »

koktajlowa pisze: ↑31 paź 2019, 23:47 podstawa to dobra jakos polaczen, pojemna poczta, fajne serwery vpn i certyfikaty SSL a do tego ciekawy program partnerski :) warto brac ich pod uwage
No właśnie powiedz mi co sądzisz o serwerach VPN? Ja myślę od jakiegoś czasu nad zakupem takiego serwera, ponieważ poczytałam sobie o tym temacie i chciałabym jednak bezpiecznie korzystać z internetu i by moje połączenie było zaszyfrowane. Druga sprawa to, że mój syn lubi grać w gry różne i na nasz internet bardzo narzeka. Widziałam na https://topvpn.pl/vpn-dla-graczy/ ranking serwerów VPN dla graczy i myślę nad NordVPN. Miał ktoś? Możecie mi polecić, który z tej listy działa najlepiej?
Ostatnio zmieniony 01 sty 2020, 20:38 przez arielka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
igorbo
Posty: 65
Rejestracja: 31 gru 2019, 16:23

Re: poczta

Post autor: igorbo »

mczay pisze: ↑28 lis 2019, 11:06 Ja uwielbiam oferty nazwa.pl, dlatego gdybym miała przenosić swoją pocztę to tylko i wyłącznie tutaj. Mam tutaj wykupiony hosting i certyfikat SSL i są na prawdę dobre - serwery działają szybko i są nie skomplikowane w obsłudze. Dużym plusem jest też infolinia czynna 24/7. Polecam, ja na prawdę jestem zadowolona z ich usług :)
musze sie w stu procentach zgodzic. moze sa i troche drozsi niz konkurencja, ale naprawde jakosc jest tego warta :)
ODPOWIEDZ