Półkolonie - warto wziąć pod uwagę?

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
celebrytka
Posty: 358
Rejestracja: 25 lip 2019, 11:58

Półkolonie - warto wziąć pod uwagę?

Post autor: celebrytka »

Warto wziąć pod uwagę takie półkolonie dla dzieci?
Tutaj https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/polkolonie/ znalazłam przykładową ofertę i tak się zastanawiam.
Wygląda to dość ciekawie.
Może ktoś z was jest w stanie dodać coś na ten temat od siebie?
Co wasze dzieciaki myślą o takich półkoloniach?

https://mirapolnext.pl/images/opisy/008266/Ksiazka.pdf

JulaŻuk

Re: Półkolonie - warto wziąć pod uwagę?

Post autor: JulaŻuk »

Te kolonie wydają się być bardzo ciekawe :D Sama właśnie ostatnio szukałam, ponieważ już trzeba myśleć o wakacjach, szczególnie jak ma się dzieci. Bo jak wiemy albo nudzą się wtedy jak mopsy, albo angażują Cię w nieustanną interakcję, co niestety bardzo utrudnia pracę. Uzupełnię ten wpis o porady, na co zwrócić uwagę przed wysłaniem dziecka na półkolonie https://kidos.pl/blog/jak-wybrac-polkol ... o-dziecka/.

Ileńka

Re: Półkolonie - warto wziąć pod uwagę?

Post autor: Ileńka »

Natomiast jeżeli będziecie szukali ciekawych pomysłów na kolonie letnie to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Quatromondis w przypadku których tego typu wyjazdy są naprawdę wyjątkowe i świetnie przygotowane. Udało im się przygotować wyjątkowy magiczny świat i wyjątkowe zamki w całym kraju https://quatromondis.pl/kolonie Warto zapewnić im udane wakacje, ale również abyście wy mogli sobie wygodnie wypocząć i podładować baterie bez dzieciaków. Nasze córki takim wyjazdem były naprawdę zachwycone ;)

zwrot vat gniazdka elektryczne

Awatar użytkownika
Halna
Posty: 367
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Półkolonie - warto wziąć pod uwagę?

Post autor: Halna »

A dlaczego by nie? Półkolonie odbywają się na miejscu, a dzieci jedynie dochodzą na zajęcia i zabawy. To ciekawa alternatywa dla kolonii i zazwyczaj jest także tańsza i korzystniejsza dla rodziców, którzy też potrzebują trochę odetchnienia, zwłaszcza gdy pracują i nie mogą zajmować się dziećmi na czas wakacji.

wrzeciono cnc sklep

ODPOWIEDZ