Porządne wyposażenie gastronomiczne

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Noteź

Porządne wyposażenie gastronomiczne

Post autor: Noteź »

Cześć!
Szukam sprawdzonego dostawcy w zakresie mebli gastronomicznych i na jakiego producenta i hurtownię w tym zakresie warto postawić, chętnie poznam Wasze opinie w tym zakresie bo nie do końca wiem na którego dostawcę warto postawić w dłuższej perspektywie. Natomiast tutaj liczę na Wasze wsparcie. Pozdrawiam :)

zasilanie bramy przesuwnej

Sudoń

Re: Porządne wyposażenie gastronomiczne

Post autor: Sudoń »

Jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy i jednocześnie dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Invest Horeca https://investhoreca.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na najwyższy standard obsługi, konkurencyjne ceny i jednocześnie terminowość przeprowadzonych realizacji na każdym etapie dlatego jak do tej pory współpraca naprawdę fajnie nam się układa ;)

Susoń

Re: Porządne wyposażenie gastronomiczne

Post autor: Susoń »

W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej pomocy przy wyborze wyposażenia gastronomicznego najwyższej jakości, topowych producentów i jednocześnie terminowości przeprowadzonych realizacji to jak najbardziej warto tutaj zwrócić właśnie na Invest Horeca. Przede wszystkim kompetentni, terminowi i jednocześnie można też się doradzić jak nie macie zbyt dużego doświadczenia.

Turoń

Re: Porządne wyposażenie gastronomiczne

Post autor: Turoń »

W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru wyposażenia gastronomicznego to tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na dobre hurtownie gastronomiczne w których będziecie mogli liczyć zarówno na jasne warunki, profesjonalizm obsługi i jednocześnie terminowość przeprowadzonych realizacji

Awatar użytkownika
Halna
Posty: 367
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Porządne wyposażenie gastronomiczne

Post autor: Halna »

Oprócz standardowego wyposażenia gastronomicznego, dobrze też pomyśleć o czymś takim jak podajnik na papier, którzy przydaje się zarówno w kuchniach, jak i łazienkach dla klientów. Zobacz więcej, czym kierować się przy takim wyborze i na co zwracać uwagę.

saksofon altowy czy tenorowy

GosiaEł

Re: Porządne wyposażenie gastronomiczne

Post autor: GosiaEł »

Wszystko co potrzebne raczej będziecie mogli znaleźć w InvestHoreca https://investhoreca.pl/ znajdziecie u nich specjalistyczny sprzęt, ale również niezbędne akcesoria. Wybór jest bardzo duży, pomyślcie koniecznie o tym, czego potrzebujecie, aby wasz biznes faktycznie przynosił zyski i też praca na kuchni była po prostu wygodna :)

Awatar użytkownika
kolka
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:57

Re: Porządne wyposażenie gastronomiczne

Post autor: kolka »

Wysokiej jakości, nowoczesne i profesjonalne wyposażenie gastronomiczne to podstawa, żeby prowadzić tego rodzaju biznes. Oczywiście trzeba też wspomnieć o załodze, dobrze wykwalifikowanej i doświadczonej. Jedno bez drugiego nie istnieje w sumie. Tam gdzie obróbka termiczna żywności niezbędna to na gastromocni znajdziecie odpowiednie urządzenia. Niezależnie jaki lokal prowadzicie to warto sprawdzić co mają, bo sprzęt mają solidny i wysokiej jakości, jest w czym wybierać.

Mariuła63

Re: Porządne wyposażenie gastronomiczne

Post autor: Mariuła63 »

Zdecydowaliśmy się na regał i szafę ze stali nierdzewnej od polgast https://polgast.com.pl/#szafy-regaly-polki. Jest opcja kluczenia i wszystkie dokumenty są bezpieczne, plus wytrzymałość na ciężar sprzętów. Do biura to bardzo dobre rozwiązanie. Rozważcie dobrze, gdzie będą przechowywane dokumenty.

ODPOWIEDZ