Problem z jelitami - jaki probiotyk?

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Bośka

Problem z jelitami - jaki probiotyk?

Post autor: Bośka »

Cześć!
Chciałabym się Was doradzić, ponieważ zależy mi na dobrej jakości i skuteczności działania w zakresie problemów jelitowych. Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki w tym zakresie i oczywiście na co zwrócić uwagę jeżeli chodzi o dobór probiotyków z dobrze dobranym składem?
Febeś

Re: Problem z jelitami - jaki probiotyk?

Post autor: Febeś »

Jeżeli chodzi o wybór wysokiej klasy probiotyków, które skutecznie pomagają w zakresie problemów jelitowych m.in przy antybiotykach to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez My Narum u których na przykład będziecie mogli znaleźć Narimax Fast https://mynarum.com/narimax-fast-metabiotyk-200mg w którego składzie znajdziesz Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine oraz metabiotyk Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine. Dobra opcja za naprawdę rozsądne pieniądze.
Asteśka

Re: Problem z jelitami - jaki probiotyk?

Post autor: Asteśka »

Również uważam, że warto tutaj wymienić własnie Narimax Fast który działa bardzo skutecznie jeżeli chodzi o problemy jelitowe i odbudowę swojej flory bakteryjnej, czuję się dzięki nim dużo lepiej bo jednak pozwala skutecznie uporać sie z problemami układu trawiennego, jelit oraz ogólnie samopoczucia po trudnej chorobie i antybiotykach.
Bośka

Re: Problem z jelitami - jaki probiotyk?

Post autor: Bośka »

Asteśka pisze: ↑20 maja 2021, 9:46 Również uważam, że warto tutaj wymienić własnie Narimax Fast który działa bardzo skutecznie jeżeli chodzi o problemy jelitowe i odbudowę swojej flory bakteryjnej, czuję się dzięki nim dużo lepiej bo jednak pozwala skutecznie uporać sie z problemami układu trawiennego, jelit oraz ogólnie samopoczucia po trudnej chorobie i antybiotykach.
Dobrze wiedzieć, ja na pewno z chęcią sprawdzę co i jak :) Mam nadzieję, że również uda mi się w końcu znaleźć odpowiednie wsparcie dla naszej flory i jelit.
Foboś

Re: Problem z jelitami - jaki probiotyk?

Post autor: Foboś »

No to tutaj może warto w takim razie sprawdzić sobie właśnie MyNarum u których można znaleźć sporo fajnych opcji i również gotowych zestawów Power Pack https://mynarum.com/power-pack z takim wsparciem na pewno wrócicie do formy i poradzicie sobie z problemami jelitowymi oraz całą florą bakteryjną. To klucz, tym bardziej przy długim czasie brania antybiotyków.
sabinka

Re: Problem z jelitami - jaki probiotyk?

Post autor: sabinka »

Foboś pisze: ↑27 maja 2021, 10:54 No to tutaj może warto w takim razie sprawdzić sobie właśnie MyNarum u których można znaleźć sporo fajnych opcji i również gotowych zestawów Power Pack https://mynarum.com/power-pack z takim wsparciem na pewno wrócicie do formy i poradzicie sobie z problemami jelitowymi oraz całą florą bakteryjną. To klucz, tym bardziej przy długim czasie brania antybiotyków.
O tak, to bardzo fajny zestaw. Ogółem probiotyk Narum Fast jest jednym z moich ulubionych probiotyków, dla którego wracam i wiem, że zawsze mi pomoże w potrzebie. Szczególnie polecam przy antybiotykoterapii która w okresie zimowym prawie każdemu się zdarza ;)
ODPOWIEDZ