Problem z zaparciami

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
aśka

Problem z zaparciami

Post autor: aśka »

Macie pomysł na to jak walczyć z zaparciami? Mam wrażenie że wszystkiego już próbowałam i nic mi nie pomaga :( .Może macie jakieś własne sposoby albo zalecenia dietetyczne czy sprawdzone leki? Będę wdzięczna jak podpowiecie jak się mogę pozbyć tego problemu albo jak Wy sobie z tym poradziliście
viśnia32

Re: Problem z zaparciami

Post autor: viśnia32 »

Jeżeli masz problemy zdrowotne może masz problem z wysokim cholesterolem to mogę polecić stronę https://tomipomaga.pl/artykuly/5-zasad- ... obialkowej . Tam znajdziecie suplement który w sprawdzony przeze mnie sposób zbija skutecznie cholesterol. Zawiera takie składniki jak polikozanol, koenzym q10. Zobacz więcej na stronie.
łowicka

Re: Problem z zaparciami

Post autor: łowicka »

Wydaje mi się że walczyć z zaparciami można w większości przypadków dzięki środkom na zaparcia z apteki takim jak na przykład tabletki xenna extra comfort bo wszelkie inne, tzw domowe metody to raczej różnie działają a u niektórych nawet wcale nie działają. :)
Gloria

Re: Problem z zaparciami

Post autor: Gloria »

U nas ten problem co jakiś czas pojawia się u córeczki. Nie jest to wina diety, tylko są to tzw. zaparcia czynnościowe. Córka wstrzymuje kupkę a potem jest coraz większy problem z jej zrobieniem. Teraz już nie dopuszczam do sytuacji by trwało to zbyt długo. Gdy widzę co się dzieje, po prostu aplikuję je czopek eva qu bambini i problem po kilkunastu minutach jest załatwiony:) Czopki są specjalne dla dzieci, bezpieczne, nieuzależniają i działają łagodnie, choć zawsze skutecznie.
ODPOWIEDZ