Problemy wychowawcze z dzieckiem

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Arabella70
Posty: 15
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:28

Problemy wychowawcze z dzieckiem

Post autor: Arabella70 »

Cześć! Ostatnio coraz częściej mam problemy z dzieckiem. Nie potrafię do niego przemówić i zrozumieć jego różnych zachować. Strasznie mnie to irytuje i nie wiem jak sobie z tym radzić. Znajomy namawiał mnie, żebyśmy poszli na terapię rodzinną, ale nie jestem przekonana…
Awatar użytkownika
Rachela_72
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2019, 14:21

Re: Problemy wychowawcze z dzieckiem

Post autor: Rachela_72 »

Terapia rodzinna może naprawdę pomóc – szczególnie wtedy, kiedy nie możesz poradzić sobie z dzieckiem. O wiele lepiej pójść na terapię i rozwiązać problemy, niż dusić je w sobie. 
Kaliaa

Re: Problemy wychowawcze z dzieckiem

Post autor: Kaliaa »

Trudno powiedzieć czy zalecona zostanie Wam terapia rodzinna czy też tylko indywidualna dla dziecka. Być może wdrożone zostaną obydwie metody. Jakby nie było warto wybrać się na konsultację do psychologa i być może również do psychiatry dla dzieci i młodzieży. Ze swojej strony bardzo polecam fachowców z poradni Harmonia (LUX MED). Mają doświadczenie i świetne podejście do młodych pacjentów dzięki czemu potrafią zachęcić dzieciaki do kolejnych wizyt. Atmosfera w gabinetach Harmonia jest przyjazna i nie czeka się do lekarzy w kolejkach.
ODPOWIEDZ