sprawdzony transport

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

sprawdzony transport

Post autor: rybitwa »

Z jakich sprawdzonych firm spedycyjnych korzystacie? Szukam sprawdzonych namiarów (transport międzynarodowy) zarówno Europa jak i Azja. Kolejna rzecz to z jakiego rodzaju transportu najbardziej opłaca się korzystać - kolejowego, morskiego, drogowego czy lotniczego?
karolinawójcik

Re: sprawdzony transport

Post autor: karolinawójcik »

Ja rezerwowałam bus do Anglii firmy SUPERBUSY około miesiąca temu i mogę ją śmiało polecić. Próbowałam dodzwonić się do kilku innych firm, polecanych przez znajomych, ale żadna nie miała miejsc, ani w miarę rozsądnej ceny. Postanowiłam więc zdecydować się na nową firmę i był to strzał w 10.
aśka

Re: sprawdzony transport

Post autor: aśka »

Jak najbardziej mogę polecić wam https://www.truckonline.pl/ . Jest to bardzo dobry monitoring, który posiadam już od kilku miesięcy i sprawdził się u mnie naprawdę bardzo dobrze, dlatego jak najbardziej warto na niego postawić. U mnie spisał się po prostu rewelacyjnie.
TomaszKoł

Re: sprawdzony transport

Post autor: TomaszKoł »

Dla poprawy efektywności zarządzania transportem w firmie bardzo dobrze może sprawdzić się właśnie system flotman z którego również zaczęliśmy korzystać. Zapewnia nam codzienne automatyczne raporty, łatwiejsze pozyskiwanie zleceń z giełd typu TimoCom i Trans24, czy też planowania tras aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń załadunkową i obniżyć koszty. Do tej pory bardzo dobrze się spisuje.
Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: sprawdzony transport

Post autor: fruszka »

rybitwa pisze: ↑19 paź 2021, 20:45 Z jakich sprawdzonych firm spedycyjnych korzystacie? Szukam sprawdzonych namiarów (transport międzynarodowy) zarówno Europa jak i Azja. Kolejna rzecz to z jakiego rodzaju transportu najbardziej opłaca się korzystać - kolejowego, morskiego, drogowego czy lotniczego?
Przed wyborem samej firmy, warto się nieco więcej w temacie transportu dowiedzieć. Polecam sobie poczytać między innymi jakie są rodzaje transportu morskiego https://pfc24.pl/rodzaje-transportu-morskiego/ , to na pewno pomoże w wyborze firmy
ODPOWIEDZ