Transport lotniczy

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Nesania
Posty: 33
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:13

Transport lotniczy

Post autor: Nesania »

Gorąco polecam firmę spedycyjną http://rras.pl/ . Zajmuje się ona logistycznymi rozwiązaniami dla transportu towarów drogą lotniczą, morską i drogową.
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: Transport lotniczy

Post autor: rybitwa »

Ja bym chciała jeszcze wspomnieć o innej, również cenionej firmie , której specjalnością jest spedycja drogowa, kolejowa, lotnicza oraz morska na terenie całego świata - https://pfc24.pl/ . Jest członkiem prestiżowych globalnych organizacji spedycyjnych a to samo za siebie już o czymś świadczy ;)
Awatar użytkownika
Marcelka
Posty: 225
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:05

Re: Transport lotniczy

Post autor: Marcelka »

Transport powinien być przemyślany i zorganizowany od początku do końca. W tym mogą pomóc odpowiednie kontenery, a gwarancją bezpieczeństwa będa takie pojemniki zamykane do zadań specjalnych https://www.schoellerallibert.com/pl/ne ... wa-adunku/ Tego typu kontenery są dostępne w wielu wymiarach, z tego względu z łatwością wybierzemy odpowiedni dla swoich towarów
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 814
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: Transport lotniczy

Post autor: Aleks22 »

To prawda. Dodam jeszcze, że warto stawiać na firmy sprawdzone i mające doświadczenie . Dlatego ja najczęściej korzystam z usług https://skrzynietransportowe.eu/dzial-o ... eksportowe . Doskonale wiedzą jak zabezpieczyć ładunek i dostarczyć go na lotnisko.
Awatar użytkownika
Santiago
Posty: 48
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:26

Re: Transport lotniczy

Post autor: Santiago »

Akurat ja będę potrzebowała pilnie transportu z lotniska i nie wiem, czy zdążę jeszcze coś załatwić. Moja mama w ostatniej chwili zdecydowała się, że przyleci i nic nie mamy zaplanowane. Córka podsunęła mi taką ofertę firmy PPTAXI http://pptaxi.pl/ i chyba się na nią zdecyduję. Jednak wcześniej chciałam się Was zapytać, czy korzystaliście może z ich przewozu z Lotniska Balice? Podobno proponują korzystne ceny.
Awatar użytkownika
Omamin
Posty: 87
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:34

Re: Transport lotniczy

Post autor: Omamin »

Na pewno czas jest tu dużą zaletą, transport lotniczy ma krótki czas realizacji. Sprawdźcie sobie tu może co piszą na stronie https://www.jakimkurierem.pl/poradniki/ ... ntenerowa/ o innych formach transportu. Jak dla mnie spedycja morska, transport kontenerów powinien was również zainteresować.
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 814
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: Transport lotniczy

Post autor: Aleks22 »

Jeśli chodzi o transport, to warto również rozważyć transport promowy cargo, który może się często opłacić bardziej, niż transport lotniczy. Mogę Wam polecić świetną firmę, która zajmuję się również przeprawami promowymi https://pks-sa.com/oferta/przeprawy-promowe.html.
Pozoń

Re: Transport lotniczy

Post autor: Pozoń »

W takim razie, jeśli chcecie odpowiednio zadbać o zarządzanie transportem lądowym i jednocześnie mając kontrolę nad flotą samochodową z zachowaniem wysokiej jakości i funkcjonalności dla kontroli pracowników i samych samochodów ciężarowych to warto zdecydowanie wykorzystać Flotman. Profesjonalne wsparcie techniczne, integracja z giełdami zleceń, ale nawet możliwość odczytu danych z tachografów na odległość.
ODPOWIEDZ