Upadłość a pobyt za granicą

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Barcik
Posty: 110
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:49

Upadłość a pobyt za granicą

Post autor: Barcik »

Mój mąż wyjechał do Anglii i niestety noga mu się powinęła. Zamiast zarabiać lepsze niż w kraju pieniądze, to zrobił sobie jeszcze większe długi. Może wiecie, jak wygląda sprawa oddłużania za granicą. Słyszałam, że też ogłasza się upadłość konsumencką. Czy wówczas straci on cały tamtejszy dobytek?
Awatar użytkownika
Rubikon
Posty: 109
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:04

Re: Upadłość a pobyt za granicą

Post autor: Rubikon »

Tak się niestety zdarza i dla pocieszenia powiem Ci, że u mnie w rodzinie też był taki przypadek. Jednak krewny starał się nie załamywać tylko w jakiś sposób rozwiązać problem. Mogę Ci poradzić, abyś wstępnie przeczytała na portalu, co to są w ogóle upadłości zagraniczne . Jest tam kwintesencja najważniejszych informacji. Polacy mogą mieć ogłoszoną upadłość konsumencką za granicą, jednak w każdym kraju wygląda to trochę inaczej.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 34
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:22

Re: Upadłość a pobyt za granicą

Post autor: wiola438 »

U n ich https://kancelarialexa.pl/ znajdziesz pomoc w sprawie upadłości. Wyjaśnią wszelkie wątpliwości, ocenią szansę i poprowadzą postępowanie do końca by chronić majątek i jak najwięcej pomogą Ci zachować.
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 14
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:20

Re: Upadłość a pobyt za granicą

Post autor: terenia »

Nie wiem, czy w takich sprawach nie pomaga ta kancelaria adwokacka z Tczewa https://cejrowski.pl/ , podpytaj a uzyskasz wyczerpujące informacje w temacie a może da się zrobić coś więcej?
ktośtam

Re: Upadłość a pobyt za granicą

Post autor: ktośtam »

Słyszałam o kancelarii Lexa, rzeczywiście mają spore osiągnięcia i potrafią bardzo wiele jeśli masz długi. Dzięki nim firma mojego znajomego zaczyna nowe życie, bez długów i ze sprzętem jaki udało się ochronić przed sprzedażą
nuśka

Re: Upadłość a pobyt za granicą

Post autor: nuśka »

Czasem w życiu zdarzają się takie sytuacje gdy trzeba ogłosić upadłość konsumencką bo to najbardziej rozsądne i najlepsze rozwiązanie. Tu warto skorzystać z pomocy doświadczonej kancelarii, która ma doświadczenie w tego typu działaniach. Ja polecam szczególnie https://upadlosci-kancelaria.pl/upadlosc-konsumencka/. Od wielu lat zajmują się takimi działaniami, pomagają klientom wyjść z sytuacji tzw beznadziejnych.
ODPOWIEDZ