Wnętrza

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
bunia91
Posty: 337
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:47

Wnętrza

Post autor: bunia91 »

A co powiesz na to, aby Twoje wnętrza były unikalne, jedyne w swoim rodzaju, a przede wszystkim ciekawe i wyróżniające się? W takim wypadku ściana z betonu to opcja, która powinna znaleźć się w Twoim domu! Zajrzyj na stronę https://limestore.pl/213-plyty-scienne i przekonaj się jak wspaniale będzie się komponowała zresztą Twoich pomysłów.
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: Wnętrza

Post autor: rybitwa »

Co do kwestii mebli to bardzo ważny jest producent - na to trzeba patrzeć, gdyż to też będzie świadczyć o tym jak długo meble nam posłużą. Z takich czesto wymienianych chwalonych jest lupus elbląg https://dobremeble.elblag.pl/producenci ... yka-mebli/
Awatar użytkownika
emkaa922
Posty: 120
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Wnętrza

Post autor: emkaa922 »

Ja jestem zdania, że na meblach nie warto oszczędzać. W końcu to inwestycja na lata. Jeśli kupimy coś porządniejszego na pewno takie meble posłużą nam przez dłuższy czas. Zerknij sobie tu https://www.furnival.pl/mebloscianki,10,kategoria . Mają meble solidne, trwałe i świetnie prezentujące się pod względem wizualnym. Z resztą na ich stronie można sobie wszystko dokładnie zobaczyć.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 447
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: Wnętrza

Post autor: mczay »

Mebli polecam szukać tutaj ML meble
M.Zieł

Re: Wnętrza

Post autor: M.Zieł »

Jeżeli zależy nam na ładzie i porządku w aranżacji, dobrym wyjściem będzie zastosowanie w pomieszczeniu powtarzalnego wzoru, akcentu lub dodatku: np. delikatnej sztukaterii dekoracyjnej https://sztukaterie-roban.eu/ plus kilku poduszek w tym samym kolorze czy dopasowanego wzoru lampy i zasłon. Tego typu zabiegi pomogą uspokoić i zorganizować wnętrze, ale trzeba uważać, by nie przesadzić. Przy zbyt dużym nagromadzeniu powtarzających się elementów lub ich nieumiejętnej kompozycji, całość może wydać się nudna i jednostajna bądź chaotyczna i nieczytelna.
ODPOWIEDZ