Wymarzone auto

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Barcik
Posty: 110
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:49

Wymarzone auto

Post autor: Barcik »

Jak długo zastanawialiście się nad zakupem nowego auta? Ja chyba dwie sekundy, gdy zobaczyłam, że we wrocławskim salonie Germaz Suzuki jest doskonała promocja na mój wymarzony samochód. W korzystnej, zimowej ofercie można kupić Suzuki SX4 S-CROSS. Posiada nowoczesny napęd na 4 koła, dzięki któremu będę mogła pokonywać moje czasem bardzo trudne trasy. Też się Wam podoba ten wszechstronny crossover?
Awatar użytkownika
jessi
Posty: 9
Rejestracja: 20 paź 2019, 19:25

Re: Wymarzone auto

Post autor: jessi »

ja mam już swoje wymarzone auto :) toyotę rav4 w wersji hybrydowej. Marzyliśmy o hybrydzie i udało nam się ją upolować za niezłą cenę w salonie Carolina Toyota Wola na wyprzedaży rocznika. Te wyprzedaże roczników to najlepsza opcja na zakup samochodu:)
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:57

Re: Wymarzone auto

Post autor: kolka »

Mi upodobanie do marki samochodów udzieliło się od mojego taty. Jest to oczywiście Porsche. Nawet mi pomagał przy wyborze modelu w Porsche Centrum Sopot. Chociaż doradców to też tam mają bardzo kompetentnych i profesjonalnych. Nowiutki Cayenne spisuje się wzorowo.
Awatar użytkownika
Josek
Posty: 42
Rejestracja: 29 sie 2019, 13:18

Re: Wymarzone auto

Post autor: Josek »

Ja zawsze chciałem mieć Jeep Wrangler i na taki się w końcu zdecydowałem. Natomiast po zakupie miałem w nim kilka rzeczy do zrobienia, dlatego w Warszawie udało mi się znaleźć świetny serwis http://www.jeep-serwis.pl/ który zdecydowanie mogę Wam polecić ze względu na poziom obsługi, jakość oraz terminowość przy realizacji :)
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Wymarzone auto

Post autor: Kamilka »

A mi marzy się jakieś auto sportowe, na przykład Nissan GTR. Niestety jest za drogie, abym mogła je sobie kupić. Jednak widziałam na stronie https://globalelitecar.pl/flot/nissan-gtr/, że w wypożyczalni samochodów Global Elite Car można sobie takie auto na jakiś czas wypożyczyć. Jak sądzicie, czy to się opłaca?
Awatar użytkownika
OliwierTos
Posty: 161
Rejestracja: 04 wrz 2019, 17:28

Re: Wymarzone auto

Post autor: OliwierTos »

Auto przede wszystkim powinno być niezawodne i to zarówno na dłuższych trasach, ale też przy przewożeniu m.in dzieci. Ze swojej strony na pewno mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na salon Auto Res Rzeszów gdzie sam kupowałem samochód i uważam, że była to dobra decyzja (dokładnie był to Hyundai i30), który służy mi bez zastrzeżeń. Natomiast na wszelki wypadek mogę jeszcze skorzystać z ich serwisu aso mieszczącego się obok.
Awatar użytkownika
Daria23
Posty: 188
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:23

Re: Wymarzone auto

Post autor: Daria23 »

A słyszeliście o tym że można sobie wziąć samochód w abonamencie (alfa abonament)? Działa to jak wynajem auta, bez konieczności jego zakupywania. Auto można użytkować określony czas, a potem zwrócić. Do tego taka opcja również pozwala na wliczenie samochodu w koszty działalności gospodarczej.
Awatar użytkownika
arielka
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:17

Re: Wymarzone auto

Post autor: arielka »

uwierzcie mi, że nawet w wymarzonym samochodzie na naszych drogach można sobie nieźle uszkodzić oponę. Sama się o tym przekonałam do tego stopnia, że musiałam przerwać jazdę żeby nie uszkodzić jeszcze felgi. Nic innego mi nie pozostało, jak szukać zakładu wulkanizacyjnego w okolicy. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/ znalazłąm mobilną wulkanizację, która okazała się dla mnie wybawieniem z opresji.
Awatar użytkownika
Lara
Posty: 12
Rejestracja: 14 sty 2020, 11:07

Re: Wymarzone auto

Post autor: Lara »

Ford Focus. :)
Awatar użytkownika
Julietta88
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 20:06

Re: Wymarzone auto

Post autor: Julietta88 »

Mam Forda Focusa i miałam sprowadzane je z Niemiec dzięki firmie Auto Order ;) Bardzo dobra i rzetelna firma. Mająca bogate doswiadczenie bo 9 lat. We wszystkim mi pomogli.Auto Order . Firma pomaga nie tylko w wyborze i sprowadzeniu auta, ale i w
przygotowaniu formalności związanych z rejestracją, a także w ewentualnym uzyskaniu zewnętrznego finansowania ;)
Awatar użytkownika
Ariel
Posty: 13
Rejestracja: 08 sty 2020, 12:45

Re: Wymarzone auto

Post autor: Ariel »

Od zawsze byłem wielkim fanem VW i muszę przyznać, że najnowsze modele Passata zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Na stronie https://volkswagen-passat.pl/ na bieżąco śledzę wszystkie newsy związane z tym modelem samochodu.
Awatar użytkownika
OliwierTos
Posty: 161
Rejestracja: 04 wrz 2019, 17:28

Re: Wymarzone auto

Post autor: OliwierTos »

Ja natomiast uważam, że warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowana w salonie Auto Res Rzeszów http://www.auto-res.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji w zakresie aut nowych oraz używanych. Ja zdecydowałem się postawić na mój wymarzony Jeep Cherokee który trafiłem w całkiem dobrej cenie. Poza tym można liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony obsługi oraz jednocześnie pomoc obsługi w razie dodatkowych pytań i pojawiających się wątpliwości.
ODPOWIEDZ