Wysyłka towaru za granicę

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Rubikon
Posty: 109
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:04

Wysyłka towaru za granicę

Post autor: Rubikon »

Zaczęłam prowadzić własną działalność i mam bardzo wiele produktów kosmetycznych w sprzedaży. Zauważyłam, że zaczęły się do mnie odzywać klientki z zagranicy, którym zależy na kupnie. Będę chciała w tym układzie nawiązać współpracę z firmą kurierską zajmującą się transportem międzynarodowym. Myślicie, że podpisując umowę na dłużej ze spedytorem, można liczyć na korzystniejsze warunki cenowe?
Awatar użytkownika
światełko
Posty: 82
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:30

Re: Wysyłka towaru za granicę

Post autor: światełko »

Nie wiem dlaczego,ale jeśli chodzi o mnie to zawsze miałam jakiś dystans co do wysyłania paczek za granicę. Ale z tego co się orientuję, to jest dużo firm które świadczą usługi przewozu paczek za granicę i z pewnością możesz liczyć na jakiś rabat przy podpisaniu umowy na dłużej. Moi sąsiedzi korzystają z usług firmy Speedpack https://www.speedpack.com.pl/, bo według nich są jedną z najlepszych firm.
Awatar użytkownika
Barcik
Posty: 110
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:49

Re: Wysyłka towaru za granicę

Post autor: Barcik »

Mnie się kilka razy zdarzyło, że wysłałam paczkę do Niemiec za pośrednictwem poczty. Niestety to była wielka pomyłka. Żadna z nich nie doszła na czas, a wysyłka kosztowała bardzo dużo. Znajoma mi wspomniała o Speedpack i zaryzykowałam, korzystając z ich usług. Okazało się, że cały proces transportu odbył się na najwyższym poziomie i dlatego też polecam serdecznie ich ofertę.
Awatar użytkownika
maleństwo
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:58

Re: Wysyłka towaru za granicę

Post autor: maleństwo »

Zgadzam się z powyższym, że jest to firma godna zaufania i polecenia. Już kilkakrotnie za ich pośrednictwem wysyłałam paczki i to za granicę i za każdym razem dotarły one zawsze na czas i w nienaruszonym stanie. A wszystko to dzięki temu że na stronie mają bardzo szczegółowo umieszczony opis jak prawidłowo zapakować paczki. Jak dla mnie jest to jedna z lepszych firm kurierskich
ODPOWIEDZ