zaćma

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
PatrycjaŻablińska

zaćma

Post autor: PatrycjaŻablińska »

Poszukuję sprawdzonych opinii, gdzie można wykonać operację zaćmy w Szczecinie. Zapewne prywatnie, bo w szpitalu na NFZ najkrótszy termin w okolicy to 2 lata! SPrawa dotyczy taty, który ma 78lat i za 2 lata to pewnie już całkiem straci wzrok.
Chodzi mi szczególnie, czy ktoś z Was, Waszych bliskich czy znajomych robił w Szczecinie lub okolicach takie zabiegi? Gdzie najlepiej i nie najdrożej? Z góry dziękuję za info.
KamilaŻ

Re: zaćma

Post autor: KamilaŻ »

Jak zależy Wam na czasie to jedyną opcją jest prywatny zabieg. Wiem, że Optegrze w Szczecinie jak prywatnie to nie czeka się za długo. Najlepiej przejść się na kwalifikacje i wtedy zobaczycie co i jak. Cenę też przedstawią. Taniej na pewno będzie z soczewką podstawową, choć ja osobiście polecam tę zaawansowaną, bo od razu można się pozbyć wady przy jednym zabiegu.
mamuś8a

Re: zaćma

Post autor: mamuś8a »

Warto zadbac o swoj wzrok. Ja osobiscie korzystam z uslug https://blikpol.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Jedna wizyta kontrolna co jakis czas i moja wada poki co w zaden sposob sie nie zwieksza. Zastanawiam się teraz nad zapisaniem mamy i babci,ktore ostatnio narzekają na swoje oczy.
ODPOWIEDZ