czas wolny

Gdzie szukać wiedzy, jak zmotywować się do nauki? Radzimy, jak skutecznie się rozwijać i poszerzać horyzonty.
gość

czas wolny

Post autor: gość »

Co sądzicie o takiej opcji jak gra w rzutki? Słyszałam, że dart zrobił się ostatnio bardzo popularny. Szukamy ze znajomymi jakiegoś zajęcia na wspólne spędzanie wieczorów przy piwku i chcemy kupić cały sprzęt na stronie https://www.darter180.com/. Co o tym myślicie?

przesiewacz na mokro

Łucja

Re: czas wolny

Post autor: Łucja »

Czas wolny jest tylko dla mnie. Dlatego ja lubię w ręku z herbatą czytać różne ciekawostki ze strony https://alexnet.pl/ . Ciekawostki w sprawie mody, ogrodu czy zdrowia. To co się liczy najbardziej. Lubię być na topie i lubię czytać o różnych nowościach związanych z modą , czy ćwiczeniami które daje nam lesze samopoczucie.

Awatar użytkownika
gurka
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2019, 11:56

Re: czas wolny

Post autor: gurka »

Jak mam chwilę wolną, to lubię sięgnąć po jakąś książkę, no obecnie to odhaczam kolejne pozycje Lema, bo wiadomo, w końcu to jego setna rocznica urodzin. A, że była to wyjątkowa postać, to nie dziwota, że tak mocno się o nim obecnie mówi, promuje i nawet w innych krajach https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-l ... cu-wiednia.

Awatar użytkownika
pursta
Posty: 170
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:43

Re: czas wolny

Post autor: pursta »

Wolny czas to dla mnie jedyna możliwość zrelaksowania się i co weekend robię to grając w League of Legends. Gram od ponad dwóch lat na supporcie i bardzo dobrze mi idzie. W tym sezonie wbiłam platynę 4, w nowym będę próbowała wbić minimum diament. Jakiś czas temu zaczęłam grać Yuumi i nie rozumiałam do końca czemu przegrywam większość gier. Ze strony https://www.lolporadnik.pl/yuumi-poradnik/ dowiedziałam się jakich run używać i przy okazji kiedy kupić dany przedmiot, a kiedy nie. Jak się okazało - marnowałam zdobyte złoto na przedmiot Staff of Flowing Water, w momencie, gdy w mojej drużynie nie było żadnego AP Carry. Teraz już wiem, w którym momencie kupować dany przedmiot i wygrywam większość gier.

ODPOWIEDZ