Korony Zęba - stomatologia

Gdzie szukać wiedzy, jak zmotywować się do nauki? Radzimy, jak skutecznie się rozwijać i poszerzać horyzonty.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Korony Zęba - stomatologia

Post autor: mczay »

Hej, Czy ktoś z Wam ma może wiedzę na temat różnic między porcelanowymi koronami a cyfrowymi (typu LAVA)? Właśnie oczekuę na wizytę w cudownej klinice Medens w Warszawie http://medens.pl/uslugi/korony-lava/ gdzie będę miał wstawianą koronę właśnie typu LAVA. Jest to korona którą wykorzystuje się do zrekonstruowania pojedynczych ubytków w uzębieniu. Do ich wykorzystania niezbędne jest posiadanie części naturalnego zęba; można także zamocować je na implancie stomatologicznym.
Poliśka

Re: Korony Zęba - stomatologia

Post autor: Poliśka »

Jeżeli chodzi o korony zębowe to warto zerknąć na propozycje na https://licowki-porcelanowe.pl/ . Mosty zębowe bezmetalowe, korony zębowe bezmetalowe itp w bardzo dobrej cenie i z fachową szybką obsługą. Każdy będzie z takiej usługi zadowolony.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:28

Re: Korony Zęba - stomatologia

Post autor: kasiakowa06 »

Poliśka pisze: ↑20 sty 2021, 17:34 Jeżeli chodzi o korony zębowe to warto zerknąć na propozycje na licowki-porcelanowe.pl/ . Mosty zębowe bezmetalowe, korony zębowe bezmetalowe itp w bardzo dobrej cenie i z fachową szybką obsługą. Każdy będzie z takiej usługi zadowolony.
Mój stomatolog robi również licówki. A jakie planujesz? Bo ja w Stomo https://stomo.pl/ robiłam porcelanowe, piękne są :)

Obrazek
pantąfel

Re: Korony Zęba - stomatologia

Post autor: pantąfel »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://www.czupkallo.pl/pl/oferta/impla ... ,p29205674
Węgier

Re: Korony Zęba - stomatologia

Post autor: Węgier »

Z całą pewnością należy powiedzieć to, że samo leczenie zębów jest bardzo ważną sprawą i moim zdaniem jak najbardziej warto również jest dbać o te kwestie. Muszę przyznać, że niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest również udanie się do kliniki https://leczeniebezzebia.pl/ gdzie bez najmniejszego problemu możemy podjąć się leczenia bezzębia.
ODPOWIEDZ