Korzyści z naturalnych produktów

Gdzie szukać wiedzy, jak zmotywować się do nauki? Radzimy, jak skutecznie się rozwijać i poszerzać horyzonty.
Awatar użytkownika
turanka
Posty: 222
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:03

Korzyści z naturalnych produktów

Post autor: turanka »

Jakiś czas temu, zdecydowałam się na przestawienie bardziej na naturalne produkty i rzeczy. Chce by jedzenie, które jem pochodziłow głownie z naturalnych źródeł i by było zdrowe. Troche w tym temacie jestem do tyłu, dlatego czytam takie blogi https://zawszenaturalnie.pl/blog by wiedzieć na co warto było by zwrócić uwage. Wy stosujecie jakieś konkretne produkty ?
wędkarz

Re: Korzyści z naturalnych produktów

Post autor: wędkarz »

Widzę, że podobnie jak ja postanowiłaś jeść bardziej świadomie. Słuszny zamysł, gdyż unikając chemii w pożywieniu będziemy cieszyć się lepszym zdrowiem. Ja też czytam różne artykuły tematyczne, bardzo ciekawy okazał się ten: https://onedaymore.pl/blog/ktorych-skla ... ie-brzmia/ o dodatkach do żywności. Otóż niektóre z nich są pochodzenia naturalnego , więc mimo tajemniczo brzmiącej nazwy nie trzeba się obawiać, iż kupujemy produkt nafaszerowany sztucznościami.
Co do samych zakupów- często bywam na targowisku, warzywa i owoce staram się nabywać prosto od rolników, nie w supermarketach. Unikam ponadto puszek, mrożonek, garmażerii. Jeśli jakiś produkt dostępny jest u nas sezonowo to wybieram w formie suszonej albo w słoiczku. Sam robię również domowe przetwory.
ODPOWIEDZ