odpady komunalne

Gdzie szukać wiedzy, jak zmotywować się do nauki? Radzimy, jak skutecznie się rozwijać i poszerzać horyzonty.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 55
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:32

odpady komunalne

Post autor: deborah »

Cześć, jaka firma odbiera od Was odpady komunalne Rzeszów?
Awatar użytkownika
karol3332
Posty: 11
Rejestracja: 01 lip 2020, 12:07

Re: odpady komunalne

Post autor: karol3332 »

Jak ja mam bardzo dużo odpadów do oddania to oddaje je do http://smieciowoz.pl/ . O tej firmie powiedział mi mój bardzo dobry przyjaciel i na pewno z tej firmy będę korzystał bardzo długo.
żyrafka

Re: odpady komunalne

Post autor: żyrafka »

Nadal szukacie firmy która wywiezie odpady? Jeśli tak to polecam usługi tej firmy https://www.wektorsc.eu/ Zajmuje się ona m.in wywozem odpadów niebezpiecznych oraz olejów. W ofercie znajdziecie też czyszczenie kanalizacji itd.
Awatar użytkownika
Santiago
Posty: 48
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:26

Re: odpady komunalne

Post autor: Santiago »

Bardziej szukam firmy, która zajmuje się odbiorem odpadów i ich recyklingiem. Koleżanka ma swoją działalność i masę starych dokumentów do zniszczenia przekazała Medienpartner https://medienpartner.pl/ . Posiadają specjalne pozwolenia na transport i przechowywanie materiałów. Poza tym zatrudniają wykwalifikowany personel. Chyba się z nimi skontaktuję.
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 810
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: odpady komunalne

Post autor: Aleks22 »

Jeśli chodzi o badania odpadów, to na pewno możecie zajrzeć na https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... a-odpadow/. Tego typu badania wykonują od wielu lat, więc na pewno można zaufać ich doświadczeniu.
Różyczka

Re: odpady komunalne

Post autor: Różyczka »

Jest jeszcze jedna sprawa apropo odpadów, z tym że ja tu mówię o odpadach niebezpiecznych jak np odpady w postaci oleju przepracowanego czy różnych odpadów z laboratoriów, które po prostu są toksyczne dla środowiska. Wtedy też współpracuje się z odpowiednią firma jak np tutaj https://www.wektorsc.eu/odbior-odpadow-niebezpiecznych/ która zajmuje się transportem i odbiorem odpadów niebezpiecznych.
Łukasz1

Re: odpady komunalne

Post autor: Łukasz1 »

Jeśli chodzi o firmę, to warto zastanowić się nad maszyną do recyklingu plastiku i tworzyw sztucznych, którą można zamówić tutaj https://bergmann-polska.pl/. W ofercie posiadają maszyny recyklingowe oraz zgniatarki do odpadów takich jak plastik, tworzywa sztuczne czy makulatura, wykonane z materiałów najwyższej jakości.
ODPOWIEDZ