Pokój dziecięcy - meble

Gdzie szukać wiedzy, jak zmotywować się do nauki? Radzimy, jak skutecznie się rozwijać i poszerzać horyzonty.
maćka

Pokój dziecięcy - meble

Post autor: maćka »

Jakie meble do pokoju dziecięcego są odpowiednie? Muszę zabrać się za remont i mam spory dylemat. Przeszukuję internet w tym celu i sama nie wiem czym kierować się przy wyborze. Szukać zwykłych mebli czy czegoś konkretnie pod dziecko. Może ktoś coś podpowiedzieć w tym temacie? Będę wdzięczna za pomoc.
ość

Re: Pokój dziecięcy - meble

Post autor: ość »

Niedawno miałam ten sam problem. Jednak radzę zajrzeć do sieci. Tam można znaleźć naprawą świetne meble typowo do dziecięcego pokoju. Ja zdecydowałam się na jedne z tych, które znalazłam tutaj https://www.meblezbajki.pl/ . Mają śliczne kolorowe mebelki zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Powiem tak, ja zdecydowałam się na konkretne mebelki i po dokupieniu dodatków, dywanu i zasłon pokój w całości wygląda dosłownie jak wyciągnięty z katalogu. Naprawdę robi wrażenie.
Awatar użytkownika
poliglota
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:59

Re: Pokój dziecięcy - meble

Post autor: poliglota »

Myślę, że meble jak najbardziej są ważne, ale moim zdaniem również warto jest wiedzieć, że na podłogach doskonale sprawdzają się dywany. Ja jestem zdania, że właśnie na stronie https://wmieszkaniu.pl/dywany-kolorowe- ... t3105.html bardzo fajnie napisano o tym jakie dywany kolorowe są modne i które warto jest mieć.
ODPOWIEDZ