Prawo jazdy w Poznaniu - jaka szkoła

Gdzie szukać wiedzy, jak zmotywować się do nauki? Radzimy, jak skutecznie się rozwijać i poszerzać horyzonty.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 318
Rejestracja: 01 sie 2019, 10:51

Prawo jazdy w Poznaniu - jaka szkoła

Post autor: JolaZ »

Cześć,
Na jaką szkołę jazdy postawić jeśli chodzi o Poznań? Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki oraz opinie, byłabym wdzięczna za podpowiedzi!
Awatar użytkownika
OliwierTos
Posty: 161
Rejestracja: 04 wrz 2019, 17:28

Re: Prawo jazdy w Poznaniu - jaka szkoła

Post autor: OliwierTos »

Ja robiłem prawko w OSK Pegaz z Poznania i jak najbardziej mogę ich polecić ze względu na duże doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności jakie posiadają ich instruktorzy do przygotowania kandydatów. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z efektu końcowe i oba egzaminy pójdą Ci świetnie i to za pierwszym razem!
Awatar użytkownika
Sanderka
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Prawo jazdy w Poznaniu - jaka szkoła

Post autor: Sanderka »

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrego ośrodka to jak najbardziej zgodzę się z odpowiedzią poprzednika i również powiedziałabym, że OSK to ośrodek jazdy który zasługuje na bardzo pozytywną opinię jeśli chodzi o organizację, dobór instruktorów oraz flotę samochodów jaka posiadają. Na pewno z ich pomocą i motywacją dobrze przygotujesz się do egzaminów!
Awatar użytkownika
Josek
Posty: 42
Rejestracja: 29 sie 2019, 13:18

Re: Prawo jazdy w Poznaniu - jaka szkoła

Post autor: Josek »

Może i w takim razie przekonam swoją żonę do zrobienia prawa jazdy bo dla mnie jednak najgorszy jest stres i obawia się reakcji instruktorów jak będzie jej słabo szło.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 318
Rejestracja: 01 sie 2019, 10:51

Re: Prawo jazdy w Poznaniu - jaka szkoła

Post autor: JolaZ »

Hmm może rzeczywiście warto będzie na nich postawić, sprawdzę sobie opinie i dokładne informacje kiedy rusza kurs. Mam nadzieję, że szybko zacznę kiedy jestem jeszcze mocno zmotywowana.
Awatar użytkownika
OliwierTos
Posty: 161
Rejestracja: 04 wrz 2019, 17:28

Re: Prawo jazdy w Poznaniu - jaka szkoła

Post autor: OliwierTos »

Nie ma za co :) oczywiście jak będziesz jeszcze potrzebowała informacji to służymy pomocą, natomiast myślę że sprawnie uda Ci się z ich pomocą zrobić kurs i podejść do egzaminów.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 18
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:29

Re: Prawo jazdy w Poznaniu - jaka szkoła

Post autor: agus123 »

Niezależnie jaką szkołę jazdy się wybierze, często jest tak, że młodzi kierowcy, którzy nawet i zdali za 1 razem po otrzymaniu prawka łamią jakieś drobne przepisy. Często dostają wtedy mandaty. A wiecie, że istnieje stronka gdzie można zapłacic mandat online? Tu macie wiecej info https://zaplacmandat.pl .
Awatar użytkownika
Sanderka
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Prawo jazdy w Poznaniu - jaka szkoła

Post autor: Sanderka »

Dołączam się do odpowiedzi i oczywiście czekamy na Twoją opinie jak idzie i czy egzaminy zostały zdane!
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 318
Rejestracja: 01 sie 2019, 10:51

Re: Prawo jazdy w Poznaniu - jaka szkoła

Post autor: JolaZ »

No już jestem po pierwszych jazdach i było ciężko ale z lekcji na lekcję idzie mi coraz lepiej. Nie poddaję się i wierzę, że szybko go skończę i od razu zdam egzaminy!
ODPOWIEDZ