Szkolenie dla lidera

Gdzie szukać wiedzy, jak zmotywować się do nauki? Radzimy, jak skutecznie się rozwijać i poszerzać horyzonty.
Awatar użytkownika
dajmir1976
Posty: 7
Rejestracja: 08 mar 2019, 19:14

Szkolenie dla lidera

Post autor: dajmir1976 »

Hej! Co sądzicie na temat szkoleń dla liderów przeprowadzanych przez firmę https://www.stibitz.pl/. Warto wziąć w nich udział? Czy szkolenia motywują rozwój kompetencji u pracowników?

fly away com

Awatar użytkownika
Owidiusz_81
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2019, 5:16

Re: Szkolenie dla lidera

Post autor: Owidiusz_81 »

Pewnie! Pan Piotr potrafi przeprowadzić naprawdę ciekawą sesję – dzięki czemu szybko można znaleźć sedno problemu. Szkolenie w którym brałem udział było bardzo inspirujące i wspomogło mój rozwój nie tylko w obszarach biznesowych.

lek homeopatyczny na wzdęcia

Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 580
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Szkolenie dla lidera

Post autor: Kamilka »

A skoro już o takich szkoleniach mowa, to może przydałoby się jeszcze zrobić sobie kurs z zarządzania zasobami ludzkimi, taki o którym mowa na przykład na stronie internetowej http://kursy-edu.net.pl/kurs-zarzadzani ... -ludzkimi/? Na takim szkoleniu można się dowiedzieć między innymi jak zatrudniać pracowników oraz jak motywować zespół do pracy ;) Taka wiedza na pewno się przyda ;)

Awatar użytkownika
siwa
Posty: 283
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:26

Re: Szkolenie dla lidera

Post autor: siwa »

Na pewno warto pomyśleć o szkoleniach z zakresu zarządzania projektami. Taka wiedz na pewno się przyda i to niezależnie od stanowiska, na którym pracujemy. Tutaj https://leadership-center.pl/2019/03/za ... rojektami/ sobie zerknijcie i poczytajcie na ten temat. Można w ten sposób wiele projektów w firmie przeprowadzać szybciej i sprawniej.

Awatar użytkownika
bookmajster
Posty: 46
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:30
Kontakt:

Re: Szkolenie dla lidera

Post autor: bookmajster »

Szkolenia dla liderów oraz szkolenia sprzedażowe to główne oferty firmy IntegritySolutions, która rozpoczęła działalnosć na naszym rynku w tym roku. Więcej informacji znajdziecie tutaj https://integritysolutionspoland.pl/szk ... e-rzeszow/

https://mirapolnext.pl/klocki-lego-10592-duplo-woz-strazacki-p-10360.html

Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 814
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: Szkolenie dla lidera

Post autor: Aleks22 »

Jeśli chodzi o szkolenie dla lidera, to na pewno warto rozważyć szkolenie z zarządzania projektami z https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/. Dzięki niemu powinieneś lepiej zarządzać swoim zespołem, a także rozdzielać między nimi zadania, co powinno przełożyć się na większe zyski.

Awatar użytkownika
dopper
Posty: 112
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:35

Re: Szkolenie dla lidera

Post autor: dopper »

Też mam pytanie o szkolenia organizowane przez firmę https://pccpoland.pl/ są to szkolenia skierowane do urzędów administracji publicznej, a ja od dłuższego czasu w takim miejscu pracuję i coraz poważniej myślę nad awansem. Tylko które z tych szkoleń najlepiej wybrać "na pierwszy ogień", co jest teraz najbardziej aktualnym tematem?

miłek

Re: Szkolenie dla lidera

Post autor: miłek »

Ofert szkoleń obecnie jest tyle, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Niewątpliwie warto z nich korzystać i poszerzać swoje umiejętności. Ja szukając odpowiedniego szkolenia dla siebie natrafiłem na ofertę szkolenia SPC . Dedykowane jest ono między innymi osobom n moim stanowisku. Terminów rozpoczęcia mają kila, więc muszę sprawdzić, który będzie dla mnie najdogodniejszy. Wtedy się zapiszę.

wuwużka

Re: Szkolenie dla lidera

Post autor: wuwużka »

Szkolenia BHP z pewnością należą do tych najważniejszych, obecnie w czasach pandemii większość z nich organizowana jest w sieci. Ale czy wiecie, ze zatrudniając stażystę na praktykach tez macie obowiązek zapewnić mu dostęp do takiego kursu ? Wszystkie szczegóły znajdziecie w tym artykule https://kursbhp.com/blog/czy-stazysta-m ... olenie-bhp. Myślę, ze warto się z nim zapoznać jeśli macie u siebie kogoś na praktykach :) p.s oferta szkoleniowa tej firmy też zasługuje na uwagę.

gróbalks

Re: Szkolenie dla lidera

Post autor: gróbalks »

Szkolenia BHP to kluczowy i niezbędny element do prawidłowego i bezpiecznego prowadzenia firmy budowlanej. Kontrole, nadzór i szkolenia zlecamy firmie http://prekursor-rawicz.pl/szkolenia-bhp która kompleksowo wyręcza nas w tym zakresie i dba o bezpieczeństwo w miejscu pracy. Profesjonalna firma.

https://mirapolnext.pl/klocki-lego-70838-movie-2-palac-krolowej-wisimi-p-17469.html

Justyś83

Re: Szkolenie dla lidera

Post autor: Justyś83 »

Bardzo dobrym ruchem ze strony pracodawcy jest regularny dobór i odsyłanie pracowników na szkolenia zamknięte dla firm. Dzięki temu będą oni mieli szansę rozwijać swoje umiejętności i nabywać nowych metod pracy, które będą mogli wykorzystać w swoich codziennych obowiązkach, a to z kolei będzie miało szansę przełożyć się na lepsze wyniki w pracy.

ODPOWIEDZ