Ubranka i pluszaki dla dziecka - Wasz ulubiony sklep

Gdzie szukać wiedzy, jak zmotywować się do nauki? Radzimy, jak skutecznie się rozwijać i poszerzać horyzonty.
Awatar użytkownika
AdamRacz

Ubranka i pluszaki dla dziecka - Wasz ulubiony sklep

Post autor: AdamRacz »

Cześć,
Jaki jest Wasz ulubiony sklep z ubrankami i pluszakami? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, bo szukam ciekawych propozycji gdzie też mogę liczyć na przystępne ceny. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
JolaZ

Re: Ubranka i pluszaki dla dziecka - Wasz ulubiony sklep

Post autor: JolaZ »

Jeśli o mnie chodzi to ja jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep internetowy Miziu https://miziu.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć dobrej jakości propozycje w zakresie ubranek, pluszaków oraz potrzebnych akcesoriów. My zdecydowaliśmy się na nich i zdecydowanie nie mamy czego żałować, ponieważ to co było potrzebne udało nam się kupić no i czas realizacji też do zaakceptowania.
Awatar użytkownika
Sanderka

Post autor: Sanderka »

A tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczki i polecić Miziu, tym bardziej że znaleźliśmy u nich przepiękne śpioszki dla córci "Śliczne śpioszki niemowlęce inspirowane kreskówkami" w naprawdę niezłej cenie, no i wykonanie porządne (na pewno nie jest to jednorazówka).
Awatar użytkownika
OliwierTos

Post autor: OliwierTos »

Dobrze wiedzieć, na pewno zerknę bo trochę rzeczy już mamy na liście które trzeba dokupić do wyprawki zanim nasza córcia się urodzi :)
Awatar użytkownika
KarolMilecki

Post autor: KarolMilecki »

Tutaj także mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczek i uważam, że warto postawić na Miziu w którym znajdziecie to co potrzebne w fajnych cenach i z zachowaniem wysokiej jakości propozycji odnośnie pluszaków, czy to ubranek dla swoich dzieci typu body i sukienki https://miziu.pl/collections/sukienki w pepitkę, pozdrawiam i od razu życzę udanych zakupów!
Awatar użytkownika
Marek22

Post autor: Marek22 »

Mój ulubiony sklep dla dzieci to zdecydowanie https://vanillafrog.pl/brand/23-la-millou Jest tam wszystko w jednym miejscu dzięki czemu nie musimy szperać długo w internecie tylko chodzimy na jedna stronę. Rzeczy w ich ofercie sa bardzo dobrze wykonane i sa o wiele lepsze od tych w sieciówkach. Polecam
Awatar użytkownika
Marcelka

Post autor: Marcelka »

Zakupy online to spora wygoda :) szczególnie dla kobiet w ciąży bo nie trzeba chodzić po sklepach stacjonarnych a to bywa męczące. Takie dobrej jakości sukienki ciążowe ,spodnie czy topy oferuje firma Coolmama https://www.coolmama.pl/ w przystępnych cenach
Awatar użytkownika
Daria23

Post autor: Daria23 »

Szukając inspiracji na prezent trafiłam na przesliczne sukienki dla dziewczynek - https://myprincess.pl/kategoria/sukienki Każda z nich mnie oczarowała, bo dziewczynki prezentują się w nich niczym małe księżniczki. Sama od małego lubiłam się stroić i często prosiłam mamę o nowe ciuszki.
tomaszneweś

Post autor: tomaszneweś »

Miziu.pl to pośrednik Aliexpress.
Tak, płacicie 40-50 zł za towar wart 10 zł.
Towar idzie nawet 70 dni i często nie dostajecie to co zamawiałyście.
Problem z reklamacją i zwrotem.
Tacy legalni oszuści.
Awatar użytkownika
Halna

Post autor: Halna »

Sklepów tego typu jest dużo, raczej nie mam żadnego ulubionego.
atomówka

Post autor: atomówka »

Ja powoli planuję zimowe zakupy dla synka. Koniecznie muszę wymienić mu garderobę, bo praktycznie z wszystkiego wyrósł :/ Myślę o zakupach w 5.10.15 - https://www.51015kids.eu/chlopiec To mój ulubiony sklep z ubraniami dla dzieci.
Monikataś

Post autor: Monikataś »

Potwierdzam opinię tomasznewes o miziu i nie polecam tego sklepu. Widać po opiniach, że mocno inwestują w marketing szeptany i kupują pozytywne wpisy. Negatywne natomiast kasują - wystarczy spojrzeć na ich profil na FB. Mnóstwo niezadowolonych emotikonek pod wpisami, bo komentarze niezadowolonych klientów od razu kasują i blokują. Moja przesyłka nigdy nie dotarła, po 60 dniach roboczych (!) od wysyłki dopiero mogłam złożyć reklamację. Sprawa trwa już tyle, że nawet nie liczę na to, że kiedykolwiek otrzymam towar lub zwrot pieniędzy.
miśka2

Post autor: miśka2 »

Jeśli poszukujecie ubrań dla dzieci, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://myprincess.pl/kategoria/legginsy-3-4 . Znajdziecie tam między innymi legginsy 3/4 dla dziewczynki . Stawiają na jakość, a to jest w dzisiejszych czasach naprawdę ważne. Wartko kupować ubrania, które nie tylko są ładne, ale również praktyczne.
Janina Kowalęcka

Post autor: Janina Kowalęcka »

Często ubranka i pluszaki dla swoich dzieci kupuję w sklepie świat dziecka w https://homeparktargowek.pl/sklepy/swiat-dziecka. Sklep jest bogato zaopatrzony i najfajniejsze jest to, że w jednym miejscu jest praktycznie wszystko dla dziecka, czego potrzebuję. Ostatnio zakupiłam tam kurteczki zimowe i klocki.
Awatar użytkownika
językowa

Post autor: językowa »

Lubię ale i często robię zakupy w sklepie internetowym https://www.szipszop.pl . Nie ukrywam, że przekonali mnie do siebie jakością swoich ubranek jak i dobrą ceną. Mało jest miejsc gdzie można połączyć właśnie te dwa elementy ze sobą. Do końca lutego jeszcze kilka dni, także warto się pospieszyć bo na zamówienie dają 5% rabatu, wystarczy jak się wpisze kod: ubranka5.
Mędalka

Post autor: Mędalka »

językowa, dziękuję za podanie kodu z rabatem :mrgreen: Skorzystałam na ostatnią chwilę- ale zdążyłam! Fajny sklep, chyba zostanę u nich na dłużej bo moje dziecko nosi dopiero rozmiar 62 ubranek. Kupiłam body niemowlęce chyba dla całej rodziny bo z rabatem jest taniej. Będą prezenty dla dzieci kuzynek i brata, no i dla mojego maleństwa kilka jakościowych bodziaków:
https://www.szipszop.pl/ubranka/body
janek2ą

Post autor: janek2ą »

Ja bardzo często robię zakupy dla mojego dziecka ze sklepu internetowego https://www.babymetka.pl/pl/116-kocyk-m ... 150x200-cm .W tym sklepie także kupuje moja bardzo dobra znajoma która ma aż trójkę dzieci. W tym sklepie warto kupować.
Łotyrda

Post autor: Łotyrda »

Jeśli chodzi o ubranka dla mojej córki, tak naprawdę nie mam ulubionego sklepu, kupuję to, co mi się rzuci w oko, spodoba, a do tego ma dobry skład (np. ekologiczną bawełnę). Ale jeśli chodzi o pieluszki, to ostatnio zamawiam od razu większe ilości na allegro: https://allegro.pl/kampania/huggies bo cenowo wychodzi zdecydowanie najkorzystniej.
tobiś

Post autor: tobiś »

Letnie sukienki dla dziewczynek znajdziecie tutaj https://myprincess.pl/kategoria/sukienki . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych produktów. Uważam, że warto robić zakupy online, bo dzięki temu można nie tylko zrobić szybkie, ale i bezpieczne zakupy. Myślę, że warto się tam rozejrzeć.
aśka

Post autor: aśka »

Ja osobiście mogę polecić sklep https://www.ubranka-okazyjne.pl/, znajdziecie tam mnóstwo ciekawych i stylowych komplecików do chrztu i na inne większe okazje, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Ostatnio zamawiałam garniturek w kratę dla synka i muszę przyznać, że mały prezentował się na weselu jak model :)
Awatar użytkownika
mczay

Post autor: mczay »

Już na samym początku warto jest zaopatrzyć się w gryzak dla dziecka. Przydadzą się w okresie ząbkowania dziecka. Warto wybrać takie, które samym wyglądem zainteresują dziecko, wtedy chętniej będzie po nie sięgać. Na stronie sklepu malama jest na tyle duży wybór gryzaków i zabawek, że na pewno zostaniesz stałym jego klientem. Tym bardziej, że ceny ma tak atrakcyjne. Polecam, bo sama zamierzam zdecydować się na zakupy tutaj.
agata9987

Post autor: agata9987 »

Jeśli chodzi o zabawki to ja polecam sklep miziu.pl :) My zakupiliśmy tam "włochatego" koalę po tym jak nasze dziecko zobaczyło misia koalę w TV. Jego reakcja spowodowała, że od razu zaczęliśmy szukać zabawki i tak znaleźliśmy ten sklep. Naprawdę polecam.
moniaZZZ

Post autor: moniaZZZ »

Nasza słodka gwiazdeczka wygląda przecudownie w sukieneczkach od Miziu :) naprawdę warto :) w tej cenie trudno znaleźć coś tak fajnego. Materiał jest przyjemny w dotyku, nie śmierdzi jak to często bywa w tanich rzeczach. Szycie też jest ok. Polecam :D
ilonaJ

Post autor: ilonaJ »

Ja mogę serdecznie polecić sklep Miziu. Koleżanka w pracy chwaliła się pluszakami jakie kupiła właśnie w tym sklepie, od razu musiałam kupić i ja. Pluszowy koala jest super, jest mięciutki i bezpieczny dla dzieci, a nasza Juleczka lubi się do niego tulać. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
hanna_bozek

Post autor: hanna_bozek »

Dla mnie najlepszym sklepem internetowym na zakupy rzeczy dla bobaska jest miziu. Bardzo fajny wybór ubranek i pluszaków. Nie raz nie mogę się zdecydować co kupić, wrzucę wszystko do koszyka, a potem wybieram :) trudno jest odrzucać :D najchętniej kupiłabym to wszystko :D
ilonkap

Post autor: ilonkap »

Ostatnio trafiłam na świetny sklep :) Miziu.pl, Mają super ofertę. Kupiłam dla naszej córeczki i ubranka i buciki i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z jakości. Na pewno jak nasza mała podrośnie to znów zrobię tu zakupy :) może i jakiegoś pluszaka.
paulabb

Post autor: paulabb »

Moim ulubionym sklepem jest Miziu. Miziu to naprawdę fajny sklep gdzie można kupić nie tylko ubranka czy pluszaki ale też stroje kąpielowe lub różnego rodzaju akcesoria. Kupowałam już u nich parę razy i jestem zawsze zadowolona tym bardziej, że mają fajne promocje :D :D :D Gorąco polecam :)
KamilaK

Post autor: KamilaK »

Dla mnie najlepszym i jedynym sklepem na zakupy pluszaków i ubranek jest miziu. Ich strona to http://www.miziu.pl. Są wprost genialni. Dużo fajnych misiaków, dobrze wykonanych. Nasza Amelka wygląda słodko przytulając się do misia od nich. Polecam każdej mamie :)
redred

Post autor: redred »

Jeśli ktoś z Was szuka fajnego pluszaka dla dziecka to polecam miziu. Mają teraz jesienne promocje więc warto korzystać. Zamówiłam pluszaki dla naszych bobasków by każde miało swojego :) dostaną na święta, może nie będą się kłócić :D wiem, życzenie ściętej głowy :)
s-wojda

Post autor: s-wojda »

Nie rozumiem tych negatywnych opinii na temat miziu. Ja zamawiałam już w tym sklepie dwa razy. Najpierw pluszaka, drugi raz buciki. Wszystko jest ok. Wysyłka i jakość ok. Do następnej ciąży planuję kupić od nich poduszkę ciążową. Wiele o nich czytałam i chcę przetestować.
elagg

Post autor: elagg »

Moim ulubionym sklepem jeśli chodzi o pluszaki jest Miziu.pl. Polecam go każdemu. Świetna jakość i dobra cena. Ostatnio moje koleżanki jak były u mnie pytały skąd mam takie świetne pluszaki, poleciłam im sklep miziu, a teraz też są nimi zachwycone :D :D :D
iwona_wasko

Post autor: iwona_wasko »

Jedyny sklep według mnie godny polecenia to mizu. Mają świetną ofertę od ubranek po pluszaki i akcesoria. Korzystałam już z tego sklepu klika razy i zawsze terminowa wysyłka i dobra jakość obsługi. Co do jakości i bezpieczeństwa też nie ma co się martwić bo wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
majka94

Post autor: majka94 »

Niezbędnym elementem ubioru dziecka są skarpetki. W końcu trzeba je nosić codziennie, a wiadomo, że dzieci szybko niszczą ubrania. Dlatego warto poszukać tanich rzeczy, ale w dobrej jakości. Takie znajdziecie na tej stronie TXM. Ta marka jet znana i ceniona przez rodziców, bo ma dobrej jakości ubrania w przystępnych cenach.
monia95

Post autor: monia95 »

Koleżanki poleciły mi sklep miziu i muszę przyznać, że tak jak i one jestem bardzo zadowolona :) ogromny wybór fajnych pluszaków i ubranek, które są fajnie podzielone na sklepie na odpowiednie kategorie wiekowe. Jeśli chodzi zaś o jakość to nie ma się do czego przyczepić.
olatom

Post autor: olatom »

Polecam bardzo sklep miziu. Dobra jakość i cena i duży wybór pluszaków. Trudno mi się było na coś zdecydować, bo najchętniej wzięłabym wszystko :D do tego mają wiele innych fajnych rzeczy do kupienia od ubranek dla dzieci, dla mamy i po stroje kąpielowe.
kasiaasia

Post autor: kasiaasia »

Polecam sklep internetowy miziu.pl. Mają świetny wybór pluszaków, w przeróżnych kształtach i wielkościach. U mnie wybór padł na alpakę. Dobra cena i jakość. Nie ma elementów, które dziecko może połknąć więc jest bezpieczne dla dzieci. :) :) :) :) :) :)
ilonkaa

Post autor: ilonkaa »

Chyba najlepszą ofertę jeśli chodzi o pluszaki ma miziu.pl. Mają pluszaki w przeróżnych kształtach i wielkościach :) mnie oczarował pluszak koala :) pluszaki w kształcie zwierząt są takie słodkie :) zastanawiałam się tylko na kolorem ale wybrałam tradycyjny szary :)
kasiabanas

Post autor: kasiabanas »

Moim ulubionym sklepem w którym kupuję ubranka dla dzieci jest miziu.pl :) Fajna oferta, dobre ceny i szybka realizacja zamówienia. Zakupiłam futrzane buciki, czapeczkę i cieplutkie skarpetki. Zakup udany, a nasze maleństwo na pewno nie będzie już marzło :)
agniesia

Post autor: agniesia »

Jeśli chodzi o zakup pluszaków to jak dla mnie tylko sklep miziu. Ten sklep jest super :) kupowałam w nim już pluszaki dla moich dzieci i chrześniaków :) zawsze dzieciaczki były radosne, więc nie tylko mi się podobają te pluszaki :) :) :) :) polecam :)
kinga_miazio

Post autor: kinga_miazio »

Zrobiłam już w miziu kilka zakupów i nie żałuję. Sklep poleciła mi w tamtym roku moja siostra. Świetna obsługa zamówienia, szybka wysyłka i dobre ceny. Co do jakości to mogę powiedzieć, że jest super. Nic się złego nie dzieje, z zabawek nie wychodzą żadne niebezpieczne elementy które dziecko może połknąć.
barbarae12

Post autor: barbarae12 »

Z uwagi na ofertę sklepu polecam miziu.pl. Parę razy zrobiłam w nim zakupy i nie żałuję ani jednej złotówki :) mają super ubranka, słodkie pluszaki w kształcie zwierząt i różne inne akcesoria, a także ubrania dla mam. Super! Na pewno przy następnej ciąży znów coś kupię.
jolagajda

Post autor: jolagajda »

Moim zdaniem najlepszą ofertę na zabawki ma sklep miziu. Bardzo ciężko było mi wybrać tego jednego pluszaka. Wybór padł na brązowego pieska. Radość w oczach dziecka jest bezcenna :) Maskotka wykonana jest z dobrej jakości materiału, bardzo przyjemnego w dotyku.
karolina89

Post autor: karolina89 »

Super sklepem jeśli chodzi o wybór pluszaków jest Miziu. Mają ekstra pluszaki, czy to w kształcie anime czy też w kształcie zwierząt. Wyglądają bardzo słodko, są mięciutkie, a dodatkowo są dobrze wykonane i nie uczulają, a po praniu nic się złego z nimi nie dzieje.
Sławomir

Post autor: Sławomir »

Czy Wasze dzieci mają problem z zasypianiem i czy słyszeliście o szumiących zabawkach? Wszystkim zainteresowanym tematem mogę polecić bardzo interesujący artykuł na stronie http://www.republikadzieci.pl/szumiace- ... e-kochaja/ . Co Wy o tym sądzicie?
karolinakosieradzka

Post autor: karolinakosieradzka »

Dla mnie najlepszym sklepem jeśli chodzi o ubranka dla maluszków jest miziu. Mogę szczerze polecić ten sklep. Fajna oferta, duży wybór i dobra cena. Na jakość nie mogę narzekać, wszystko jest ok. Ubranka nie śmierdzą chemią, a kolory nie schodzą po praniu.
marta_p

Post autor: marta_p »

Jak i inne kobiety w tym miejscu ja też polecam sklep miziu. Mają dużą ofertę pluszaków w przeróżnych kształtach, a do tego też zabawki sensoryczne. Kupiłam już tu parę zabawek i złego słowa powiedzieć nie mogę. Dobry stosunek jakości do ceny. Polecam :)
magdalenaj

Post autor: magdalenaj »

W sklepie internetowym miziu.pl mają naprawdę świetną ofertę. Nas urzekły poduszki dekoracyjne do siedzenia w kształcie misiów oraz same pluszaki w kształcie zwierząt. Są świetnie wykonane, z fajnego materiału przyjemnego w dotyku. Naprawdę polecam :)
izabella

Post autor: izabella »

Polecam każdemu sklep miziu.pl. Mają super ofertę jeśli chodzi o ubranka i zabawki dla dzieci. Oprócz tego można w nim kupić też np rożki albo ciuchy dla mam. Naprawdę warto :) osobiście jestem zachwycona tym sklepem, wszystko w jednym miejscu :) :) :)
aldonar

Post autor: aldonar »

Miziu to mój ulubiony sklep jeśli chodzi o ofertę pluszaków i zabawek. Nawet ich poduszki dekoracyjne idealnie spisują się jako maskotka. Poduszki jak i pluszaki są bardzo mięciutkie i są super wykonane. Naprawdę warto. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów.
alicjamadzia

Post autor: alicjamadzia »

W mojej opinii najlepszym sklepem online z ubrankami dla dzieci jest miziu.pl. Mają fajne ubranka dla niemowląt i dziewczynek i chłopców 3-8 lat. Jest w czym wybierać :) Co jakiś czas robię w tym sklepie zakupy i nigdy nie było większych problemów :) Polecam :)
kolasinska

Post autor: kolasinska »

Moja siostra poleciła mi sklep miziu.pl i muszę przyznać, że się bardzo pozytywnie zaskoczyłam tym sklepem. Mają naprawdę dużą ofertę jeśli chodzi o pluszaki i ubranka. Do tego szybka realizacja zamówienia i wszystko zgodne ze zdjęciami i opisem. Polecam.
monia_cegielka

Post autor: monia_cegielka »

Zamawiałam z wielu sklepów ale zawsze i tak najfajniejszą ofertę miał sklep miziu.pl. Mają w nim chyba wszystko. Od fajnych pluszaków, zabawek po ubranka. Pluszaki są bardzo milusie w dotyku i dobrze wykonane. Nic się z nimi złego nie dzieje, nawet po praniu.
ola4k

Post autor: ola4k »

Mój ulubiony sklep to miziu.pl :) jak pluszaki to tylko od nich :) mają duży wybór od zwierzaków po inne słodziaki :) myślę, że każdy znajdzie coś co mu się spodoba :D ja zamawiałam już nie raz z tego sklepu i to nie tylko pluszaki ale też np strój kąpielowy :) za każdym razem jestem zadowolona :)
radzikowska

Post autor: radzikowska »

Polecam wszystkim sklep internetowy miziu.pl. Mają naprawdę świetną ofertę jeśli chodzi o ubranka dla dzieci i pluszaki. Ja i moje koleżanki robimy co jakiś czas tam zakupy i każda z nas jest zadowolona :) a najbardziej to nasze dzieci bawiące się tymi słodkimi pluszakami.
paulagg

Post autor: paulagg »

Najlepszą ofertę według mnie jeśli chodzi o pluszaki i ubrania ma sklep miziu.pl. Jest w czym wybierać :) pluszaki w różnych kształtach, czy to misie czy zwierzątka, a także poduszki które mogą służyć za zabawkę. O ubrankach już nie wspomnę bo to temat na inną opinię :D
edyta88

Post autor: edyta88 »

Nasza rodzina bardzo lubi oglądać filmy przyrodnicze i dlatego zależało nam by w naszym domu dzieci miały zabawki wyglądające jak prawdziwe zwierzęta. Bardzo urzekła nas oferta miziu. Mają urocze maskotki o kształcie zwierząt afrykańskich. Są miękkie i solidnie wykonane.
weronikakl

Post autor: weronikakl »

Miziu to jak dla mnie najlepszy sklep internetowy z ubraniami i produktami dla dzieci. Naprawdę mają świetną ofertę. Co jakiś czas zamawiam coś u nich dla moich maluszków. Ostatnio bardzo fajnego misia alpakę. Jest taki słodki. Jakość wykonania rewelacja!
dorotar

Post autor: dorotar »

Śmiało polecam zakupy w sklepie miziu.pl. Mają naprawdę fajną ofertę jeśli chodzi o pluszaki. Ja zakupiłam awokado :) i jestem bardzo zadowolona. Jakość wykonania jest świetna. Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. Nasze maleństwo od razu polubiło pluszaka.
anna007

Post autor: anna007 »

Ja jestem oczarowana sklepem Miziu.pl :) mają ogromny wybór pluszaków. Długo nie mogłam się zdecydować, czytałam też różne opinie i muszę przyznać, że pluszaki są świetne. Kupiłam alpakę i pieska shiba. Pluszaki są bardzo mięciutkie. Teraz przymierzam się do zakupu zimowych ubranek.
karolamrok92

Post autor: karolamrok92 »

Jak dla mnie to miziu najlepszy sklep :) nie dość, że mają fajne pluszaki, ubranka dla maluszków to i ubrania dla kobiet w ciąży :) Świetny sklep :) nie wiem jak mogłam go nie znać jak byłam w ciąży z pierwszym dzieckiem :) teraz polecam ten sklep wszystkim kogo znam :)
agata_paz

Post autor: agata_paz »

Najlepszą ofertę według mnie ma miziu.pl. Duży wybór ubranek dla dzieci i niemowląt. Ubranka są super! Nic się z nimi złego nie dzieje, nawet po praniu. Podobnie i pluszaki. Pomimo, że nasze dziecko zalało pluszaka soczkiem wszystko ładnie się sprało.
renatap_

Post autor: renatap_ »

Długo szukałam dobrych pluszaków w kształcie zwierząt. Było to dla mnie bardzo ważne. W sklepie miziu mają świetną ofertę zabawek. Ja jestem zachwycona, a dziecko jeszcze bardziej. Jakość wykonania jest bardzo dobra. Misie są bardzo miękkie i miłe w dotyku.
sandraRO

Post autor: sandraRO »

Według mnie dużą ofertę jeśli chodzi o pluszaki i ubrania dla dzieci znajdziecie na pewno w sklepie miziu. Mają dobre ceny i jakość. Zamawiałam już w tym sklepie i zabawki i ubranka i zawsze było ok. Zamówienie realizowane szybko. Nie mam na co narzekać.
agniesia

Post autor: agniesia »

Zamawiałam w miziu już parę razy pluszaki i powiem, że złego słowa nie mogę powiedzieć. Kupuję je nie tylko moim dzieciom lecz i dzieciom znajomych w prezentach. Są bardzo miłe w dotyku i miękkie więc nie bałam się dać je dzieciom. Materiał dobrej jakości i nie pruje się.
darIAGN

Post autor: darIAGN »

Polecam sklep miziu.pl. Skorzystałam z promocji i zakupiłam nie tylko pluszaka ale i ubranka :) żałuję, że nie znałam tego sklepu wcześniej, przy pierwszym dziecku :) na pewno bym skorzystała bardziej z ich oferty. No cóż :D trzeba pomyśleć o następnym ;)
elizaSZ

Post autor: elizaSZ »

Sklep internetowy, który śmiało mogę polecić jeśli chodzi o ofertę ubranek i maskotek to miziu. Super oferta, duży wybór pluszaków w kształcie zwierzątek. Wszystko dobrej jakości nic się nie rozpada, więc jest bezpieczne. Ubranka też są super. Jakość bez zastrzeżeń.
p_szysz

Post autor: p_szysz »

Sklep poleciła mi moja przyjaciółka. Jako ojciec może nie we wszystkim się orientuję ale się staram. Powiem tak, ten sklep jest genialny. Mogę wszystko kupić w jednym miejscu. Dobrej jakości pluszaki, których jest duży wybór. Ubranka też niczego sobie. Generalnie polecam.
martapiszcz

Post autor: martapiszcz »

Zakupy w miziu to czysta przyjemność. Mają ogromną ofertę i zabawek i ubranek. Jak dla mnie super. Zamówienie zrealizowane zostało szybko. Wszystko zgodnie z opisem. Pluszaki są świetnie wykonane i co też ważne nawet po praniu są takie same, nic złego się z nimi nie dzieje.
izakun

Post autor: izakun »

Skorzystałam z jesiennej promocji i kupiłam dużo fajnych rzeczy na miziu.pl :) i fajne słodkie pluszaki i ubranka i buciki. Polecam :) jestem bardzo zadowolona. Super jakość i bardzo duży wybór. Niebawem znów zrobię jakieś zakupy :) może jakieś pluszaki.
edzia1998

Post autor: edzia1998 »

Moim ulubionym sklepem jest miziu.pl. Kupiłam już parę pluszaków i złego słowa powiedzieć nie mogę. Dobra jakość wykonania maskotek i cena. Plusem jest to, że można pluszaki prać, a wiadomo, że przy dzieciach dość często zdarzają się różne niespodzianki :) Po praniu wyglądają tak samo jak przed praniem :)
annamrok90

Post autor: annamrok90 »

Polecam serdecznie sklep miziu.pl. Korzystam z niego już od długiego czasu i przyznam, że zawsze jestem zadowolona. Mają bardzo rozbudowaną ofertę nie tylko ubranek ale i pluszaków i artykułów szkolnych. Można kupić wiele rzeczy w jednym miejscu bez wychodzenia z domu.
madziaS

Post autor: madziaS »

Miziu jest moim ulubionym sklepem. Ich oferta jest chyba najlepsza! Duży wybór fajnych pluszaków. Są wykonane bardzo starannie, mięciutkie i miłe w dotyku. Dzieci chętnie się nimi bawią i nic się złego nie dzieje. Nie rozpadają się i nie wygniatają. Polecam.
balbina

Post autor: balbina »

Najlepszą ofertę ma według mnie sklep miziu :) czytałam wiele opinii o tym sklepie i nie żałuję zakupu :) pluszaki od nich dają wiele radości dzieciom i wiele godzin zabawy :) nasza córeczka co chwilę przychodzi by pobawić się z nią pluszakiem rekinkiem i foczką :)
JadziaŚ

Post autor: JadziaŚ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z tym artykułem "Jakie funkcje pełnią gryzaki dla dzieci? " https://www.glamlife.pl/artykul/jakie-f ... eci-143851 o gryzakach dla dziecka. Artykuł bardzo pomocny i ciekawy i jako mam synka w wieku gryzaczkowatym wiem wiecej jakie gryzaki będą odpowiednie i co tak naprawdę daje taki gryzaczek. Nawet niewiedziała, że dziecko po skończeniu 3 miesiąca życia powinno mieć gryzak dla prawidłowego rozwoju i motoryki.
Aleksandra

Post autor: Aleksandra »

Zdecydowanie Nie polecam sklepu Miziu.
Zamówiłam kostium kąpielowy rozmiar S dostałam M, chciałam odstąpić od umowy, dowiedziałam się że mogę odesłać kostium do Chin skąd jest dostawa (czas dostawy do 60 dni). W takim razie chciałam zmienić na reklamację, dowiedziałam się że nie mogę. Rozmiarowka totalnie z kosmosu, kostium M to XL, ta firma to żart
Nie radzę ryzykować, jeśli będziecie chciały coś zwrócić, wychodzi na to, że się nie opłaca -kto będzie zwracał nietrafiony towar do Chin za ponad 200zl ;/
ODPOWIEDZ