smartfon z dobrym aparatem do 1400 pln

Wszystko o nowych technologiach i sprzęcie, jaki warto posiadać.
jaśko

smartfon z dobrym aparatem do 1400 pln

Post autor: jaśko »

rozglądam się za telefonem z dobrym aparatem, konkretnie z taką matrycą żeby można było w 4K nagrywać między innymi. budżet mam niestety ograniczony, jedynie 1400 złotych. da się coś takiego znaleźć w tej cenie?
komuś

Re: smartfon z dobrym aparatem do 1400 pln

Post autor: komuś »

jaśko pisze: 21 gru 2020, 1:05 rozglądam się za telefonem z dobrym aparatem, konkretnie z taką matrycą żeby można było w 4K nagrywać między innymi. budżet mam niestety ograniczony, jedynie 1400 złotych. da się coś takiego znaleźć w tej cenie?
jaśko, a zastanawiałeś się może nad alcatelem tcl 10 plus? telefon bardzo dobry, z pewnością spełni twoje oczekiwania
jaśko

Post autor: jaśko »

komuś pisze: 31 sty 2021, 19:38
jaśko pisze: 21 gru 2020, 1:05 rozglądam się za telefonem z dobrym aparatem, konkretnie z taką matrycą żeby można było w 4K nagrywać między innymi. budżet mam niestety ograniczony, jedynie 1400 złotych. da się coś takiego znaleźć w tej cenie?
jaśko, a zastanawiałeś się może nad alcatelem tcl 10 plus? telefon bardzo dobry, z pewnością spełni twoje oczekiwania
widziałem gdzieś o takiej nazwie smartfon, ale nie brałem go jakoś mocno pod uwagę. warto?
kubuś99

Post autor: kubuś99 »

Witam, zalezy mi na tym,by kupić telefon z dobrym aparatem i baterią. Co sądzicie o tym https://mimarkt.pl/telefony-redmi/redmi-9c/ ? Znacie firmę xiaomi? Prosze o wasze opinie. Ceny są bardzo korzystne, dlatego zastanawiam się nad tym modelem. Czy ktoś z was mógłby powiedzieć coś więcej na ten temat Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Teremorele

Post autor: Teremorele »

Taki telefon to nie jest taki prosty wybór jak mogłoby nam się wydawac. Najlepiej jak zdecydujemy się na zakup takich rzeczy po uprzednim sprawdzeniu takiego rankingu https://mobismart.pl/ranking-smartfonow ... o-1000-zl/ . Dzieki temu można łatwej się na coś zdecydować.
ODPOWIEDZ