Biuro tłumaczeń Kielce

Jak zacząć tłumaczyć, gdzie się tego nauczyć, jakich narzędzi używać? Jesteś tłumaczem? Podziel się swoją wiedzą.
Awatar użytkownika
nadia-99

Biuro tłumaczeń Kielce

Post autor: nadia-99 »

Słyszeliście o kieleckim biurze tłumaczeń TuTłumacz? Jakie macie na jego temat opinie? Pytam o to, ponieważ szukam specjalistów od tłumaczenia prac naukowych i podobnych dokumentów. Doradźcie mi, czy warto się do nich zgłosić.

Awatar użytkownika
zdzisław-89

Re: Biuro tłumaczeń Kielce

Post autor: zdzisław-89 »

Kilka razy zlecałem im tłumaczenie ustne konferencji, które odbywały się w siedzibie mojej firmy. Mogę to biuro polecić z uwagi na profesjonalne podejście, elastyczność i zaangażowanie w realizację. Po prostu znają się na tym, co robią, a robią to naprawdę dobrze.

pożuk

Re: Biuro tłumaczeń Kielce

Post autor: pożuk »

Cześć,
Nie słyszałem o tym biurze i niestety nie powiem Ci nic na ich temat. Ja jakiś czas temu współpracowałem z jednym biurem tłumaczeń, a konkretnie z Translation Street - tutaj masz ich ofertę https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/. Oni realizowali dla nas tłumaczenia ustne i jestem bardzo z nich zadowolony. Będziemy mieć konferencję w listopadzie (o ile pandemia pozwoli) i wtedy również będą nam potrzebni do tłumaczeń. Biuro jest z Krakowa, ale przecież wiele zleceń można realizować zdalnie więc może przyda Ci się ten namiar.

ODPOWIEDZ