Tłumacz online - pilnie potrzebny

Jak zacząć tłumaczyć, gdzie się tego nauczyć, jakich narzędzi używać? Jesteś tłumaczem? Podziel się swoją wiedzą.
łodzianin

Tłumacz online - pilnie potrzebny

Post autor: łodzianin »

Witam,
Bardzo pilnie potrzebuję namiar na dobrego, sprawdzonego tłumaczenia online. Zależy mi na wykonaniu kilkunastu przekładów niestety ASAP. Nie wykluczam zawarcia stałej współpracy z tłumaczem, dlatego zależy mi tylko na pewnym namiarze.
Dziękuję i pozdrawiam!

miśkaa

Re: Tłumacz online - pilnie potrzebny

Post autor: miśkaa »

Ja mam mam namiar na dobrego tłumacza, którego z czystym sumieniem mogę Ci polecić. Zawaliłam kiedyś w firmie zlecenie i na szybko musiałam szukać pomocy. Biuro tłumaczeń https://supertlumacz.pl/ uratowało mnie i moje stanowisko. Na czas szybko wykonali dla nas tłumaczenie. Do tego mają atrakcyjne ceny. Współpracujemy z nimi od czasu do czasu i nie mam żadnych uwag. Zawsze mamy przekłady wykonane na czas. Zgłoś się do nich i dogadaj, na pewno Ci pomogą.

łodzianin

Re: Tłumacz online - pilnie potrzebny

Post autor: łodzianin »

Wielkie dzięki, jutro skontaktuję się z tym biurem tłumaczeń. Z tego co piszesz to powinni sprostać moim oczekiwaniom. Pozdrawiam!

cęgi

Re: Tłumacz online - pilnie potrzebny

Post autor: cęgi »

Jest naprawdę wiele ciekawych biur tłumaczeń które możesz sprawdzić, z swojej strony mogę polecić Ci http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia/umowy to biuro odnośnie tłumaczenia umów oraz dokumentów. Szybka realizacja i zero błędów. Polecam jak najbardziej, naprawdę warto!

Awatar użytkownika
mczay
Posty: 448
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: Tłumacz online - pilnie potrzebny

Post autor: mczay »

Jeśli zależy Ci na stałej współpracy oraz wysokiej jakości tłumaczeniach, rozważ skorzystanie z oferty tego biura: https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ (w swojej ofercie posiada również tłumaczenia symultaniczne).

ókasz

Re: Tłumacz online - pilnie potrzebny

Post autor: ókasz »

Zlecenie online na tłumaczenie możesz złożyć w biurze https://effekt-szczecin.pl/biuro-tlumaczen/ . Ja sam miałem okazję korzystać z ich usług, gdy pojawiła się potrzeba przetłumaczenia wielu firmowych dokumentów na język niemiecki. Powierzone zadanie zrealizowali faktycznie sprawnie i szybko, na czym w tym wypadku mi zależało. Zdecydowanie jest to jakość usług stojąca na stosownym, wysokim poziomie. Wszelkie tłumaczenia w tym wypadku zrealizowano niezwykle sprawnie i należycie.

Witek Ś

Re: Tłumacz online - pilnie potrzebny

Post autor: Witek Ś »

Ja od lat korzystam z usług biura tłumacza przysięgłego: http://www.arb-tlumaczenia.pl/tlumaczen ... rzedowych/ w Zabrzu. Nie jest to biuro online, ale może akurat będą w stanie Ci pomóc. Zazwyczaj mam tam tłumaczone dokumenty z języka niemieckiego i rosyjskiego, ponieważ współpracuję z oddziałami w tych krajach. Swoje usługi wykonują dokładnie, rzetelnie i terminowo. Zawsze jestem zadowolony z jakości tłumaczeń, dlatego z czystym sumieniem mogę Ci ich polecić.

ODPOWIEDZ