Autoklawy kosmetyczne, na jakie zwrócić uwagę?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Laśka

Autoklawy kosmetyczne, na jakie zwrócić uwagę?

Post autor: Laśka »

Hej ;)
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości autoklaw kosmetycznych do swojego salonu, jeżeli tak to mam nadzieję że będziecie mi w stanie pomóc ponieważ sama nie do końca wiem na co szczególnie w tym zakresie zwrócić uwagę.
Useńka

Re: Autoklawy kosmetyczne, na jakie zwrócić uwagę?

Post autor: Useńka »

Jak dobry i skuteczny autoklaw do dezynfekcji oraz sterylizacji to na pewno warto tutaj również wymienić ofertę przygotowaną przez FineFactory ponieważ to hurtownia kosmetyczna w której znajdziecie m.in świetny model Enbio S https://finefactory.pl/p/218/106303/aut ... firma.html zapewnia takie możliwości, jak Sterylizacja kilku pakietów narzędzi jednocześnie, Automatyczne raportowanie, czy także pełne bezpieczeństwo i precyzja.
Aleśka

Re: Autoklawy kosmetyczne, na jakie zwrócić uwagę?

Post autor: Aleśka »

W mojej opinii zdecydowanie warto tutaj na pewno wymienić model ENBIO S którego używamy już kilka miesięcy i naprawdę daje spore możliwości jeśli chodzi o efektywność pracy i sterylizację pakietów akcesoriów oraz narzędzi kosmetycznych. W hurtowni FineFactory można liczyć na najlepsze ceny, do tego obsługa z profesjonalnym podejściem i też obsługa która również chętnie dzieli się wskazówkami.
Laśka

Re: Autoklawy kosmetyczne, na jakie zwrócić uwagę?

Post autor: Laśka »

Aleśka pisze: 19 cze 2021, 11:25 W mojej opinii zdecydowanie warto tutaj na pewno wymienić model ENBIO S którego używamy już kilka miesięcy i naprawdę daje spore możliwości jeśli chodzi o efektywność pracy i sterylizację pakietów akcesoriów oraz narzędzi kosmetycznych. W hurtowni FineFactory można liczyć na najlepsze ceny, do tego obsługa z profesjonalnym podejściem i też obsługa która również chętnie dzieli się wskazówkami.
Dzięki za Wasze podpowiedzi, zobaczymy w takim razie co z tego wyjdzie i czy zdecydujemy się na ten zakup. Oby kilka podpowiedzi jeszcze nam się tu pojawiło!
Teśka

Re: Autoklawy kosmetyczne, na jakie zwrócić uwagę?

Post autor: Teśka »

też postawiliśmy na wersję autoklawy enbio s ze względy na duże możliwości sterylizacji narzędzi i bezpieczeństwo pracy, jak do tej pory nie trafiłem na lepszą ofertę niż w hurtowni finefactory https://finefactory.pl/p/218/106303/aut ... firma.html no i można sobie płatność rozłożyć na raty.
ODPOWIEDZ