Kosmetyki przez internet?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Awatar użytkownika
Raszyda_96
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2022, 7:02

Kosmetyki przez internet?

Post autor: Raszyda_96 »

Czy zdarza się Wam kupować kosmetyki za pośrednictwem internetu? Wiem, że jest sporo drogerii internetowych, perfumerii. Nie ukrywam, że kuszą mnie ceny, ale też bogaty asortyment tych sklepów, dlatego zastanawiam się nad większymi zakupami. Mam tylko obawy co do perfum, możecie mi powiedzieć, która perfumeria internetowa ma na sto procent oryginalne perfumy? Dobre opinie słyszałam o Kalaaps.
Kaliaa

Re: Kosmetyki przez internet?

Post autor: Kaliaa »

Kochana, śmiało możesz zamawiać perfumy z Perfumy.pl. Ja robię zakupy w tej e-perfumerii już niemal 2 lata. Oferuje wyłącznie markowe zapachy ale ceny nie są wygórowane, ponieważ codziennie są proponowane spore rabaty cenowe na wybrane produkty i można też kupić miniaturowe opakowania oraz testery. Poza ogromnym wyborem przeróżnych perfum (tak tych pochodzących od znanych na całym świecie producentów jak i niszowych marek) sklep ma w asortymencie też sporo świetnej jakości kosmetyków.
Awatar użytkownika
tratatata
Posty: 228
Rejestracja: 08 cze 2019, 0:55

Re: Kosmetyki przez internet?

Post autor: tratatata »

Pewnie, że w sieci można znaleźć godne uwagi sklepy z kosmetykami, mają naprawdę dobrą ofertę i te produkty są pełnowartościowe. Niższe ceny wynikają często z niższych kosztów prowadzenia działalności, przynajmniej tak mi się wydaje. Ja zamawiam często kosmetyki online, moje ulubione z Herbapol Polana na stronie sklepu producenta. Często trafiam tam na promocje i mam też pewność, że produkty są najwyższej jakości. Dostawy docierają błyskawicznie co też jest plusem.
astanka

Re: Kosmetyki przez internet?

Post autor: astanka »

Kiedy chodzi o pielęgnację skóry to dobrym wyborem będą wegańskie kosmetyki do ciała , ponieważ są one lepiej przygotowane i nie zawierają substancji szkodliwych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie odczuwasz podrażnień czy alergii, a Twoja skóra jest dobrze chroniona.
HaniaKL

Re: Kosmetyki przez internet?

Post autor: HaniaKL »

Teraz jest mega dużo różnych drogerii online, a sama ofertę mnie nie raz przyprawia o ból głowy. Mam zaufane produkty, które kupuję od lat, ale czasem lubię eksperymentować z nowościami. Wtedy jednak muszę poświęcić bardzo dużo czasu, żeby znaleźć coś ciekawego. Kluczowe są dla mnie składy, które powinny być maksymalnie proste i krótkie. Nie znoszę mocno perfumowanych kosmetyków i takich, które są mocno rozwodnione. Wielokrotnie spotykałam się z sytuacją, że mleczko albo balsam do ciała to w zasadzie miały konsystencję mleka, tylko pachniały strasznie mocno takim sztucznym zapachem. W sumie to nie zawsze zależy od drogerii, tylko raczej od producenta. Mam kilka takich kosmetyków, które w życiu nie kupię, bo okazały się totalnie do niczego, a kosztowały niemało. Z jeszcze większą ostrożnością podchodzę do kupowania perfum online. Czytałam tutaj https://hswlosy.pl/jak-sprawdzic-orygin ... rze/b_cjfj, że bardzo łatwo trafić na podróbki, gdy kupuje się z niesprawdzonych źródeł. A podrabiają już w zasadzie wszystkie marki. Czasem podróbki są mega dopracowane i dopiero po niskiej trwałości zapachu można zorientować się, że coś jest nie tak. Wszystko mają dopracowane: flakon, jego kształt, kartonik, nakrętkę i nawet sam kolor płynu. Zamawianie przez internet zawsze wiązało się z ryzykiem, ale dzisiaj fałszerze doszli do perfekcji. Im bardziej popularny produkt, tym chętniej go fałszują i dotyczy to nie tylko perfum, ale i odzieży czy perfum. Czasem zwyczajnie strach zamawiać i chyba bezpieczniej zapłacić więcej, ale mieć spokojne sumienie, że wszystko będzie ok.
Eleonora

Re: Kosmetyki przez internet?

Post autor: Eleonora »

Wiele razy zamawiałam kosmetyki w drogeriach online. Regularnie zaopatruję się w ten sposób w moje ulubione tusze do rzęs, które ciężko znaleźć stacjonarnie. Doceniam możliwość robienia zakupów prosto do domu, jak mam czas to wieczorem siadam przed kompem i kompletuję zamówienie, uzupełniam zapasy kosmetyków.
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Kosmetyki przez internet?

Post autor: Halna »

W sieci znajdzie się wszystko, ale nie tylko sklepy online z kosmetykami, jak również wiele artykułów poświęconych kwestii urody i doboru tych produktów. Jeżeli używacie szminek w tym tekście: https://piekniejsze.pl/lifestyle/porady ... -karnacji/ wyjaśniono, w jaki sposób powinno się je dobierać patrząc na to, jaką się ma karnację skóry. Mało kto zwraca na to uwagę, a to jednak dosyć istotne.
Awatar użytkownika
arbuzek
Posty: 174
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:49

Re: Kosmetyki przez internet?

Post autor: arbuzek »

Bez wątpienia, były przeze mnie poszukiwane zestawy kosmetyków do pielęgnacji twarzy, gdyż planowałam podarować je mojej znajomej. Na szczęście natrafiłam na bogatą ofertę takich produktów pod adresem: https://perfecta-kosmetyki.pl/. Jeżeli zastanawiacie się nad takim zakupem, warto bliżej przyjrzeć się ich asortymentowi.
gajka

Re: Kosmetyki przez internet?

Post autor: gajka »

Dobry jest ten klep z naturalnymi produktami Pachnaca Kraina. Sporo u nich zamawiam tak jak mój ulubiony olejek Busajna. Używam do twarzy i ciała. Doskonale ujędrnia skóre, jest po nim jak wyprasowana. Mega ujednia
OLaBolla

Re: Kosmetyki przez internet?

Post autor: OLaBolla »

Fajne kosmetyki przez internet od Kerastase. Bardzo wysoka jakość i skuteczne działanie. Polecam dla tych kto szuka. kosmetykshop.pl/9_kerastase Franzuska marka. Kupiła dla siebie i jestem zadowolona bardzo.
ODPOWIEDZ