Kosmetyki przez internet?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Awatar użytkownika
Raszyda_96

Kosmetyki przez internet?

Post autor: Raszyda_96 »

Czy zdarza się Wam kupować kosmetyki za pośrednictwem internetu? Wiem, że jest sporo drogerii internetowych, perfumerii. Nie ukrywam, że kuszą mnie ceny, ale też bogaty asortyment tych sklepów, dlatego zastanawiam się nad większymi zakupami. Mam tylko obawy co do perfum, możecie mi powiedzieć, która perfumeria internetowa ma na sto procent oryginalne perfumy? Dobre opinie słyszałam o Kalaaps.
Kaliaa

Re: Kosmetyki przez internet?

Post autor: Kaliaa »

Kochana, śmiało możesz zamawiać perfumy z Perfumy.pl. Ja robię zakupy w tej e-perfumerii już niemal 2 lata. Oferuje wyłącznie markowe zapachy ale ceny nie są wygórowane, ponieważ codziennie są proponowane spore rabaty cenowe na wybrane produkty i można też kupić miniaturowe opakowania oraz testery. Poza ogromnym wyborem przeróżnych perfum (tak tych pochodzących od znanych na całym świecie producentów jak i niszowych marek) sklep ma w asortymencie też sporo świetnej jakości kosmetyków.
ODPOWIEDZ