kosmetyki zdrowe dla skóry

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Awatar użytkownika
Paula1987

kosmetyki zdrowe dla skóry

Post autor: Paula1987 »

Hejka wszystkim! Jakie kosmetyki uważacie za najzdrowsze i w sumie najbezpieczniejsze dla skóry? Ja akurat jestem posiadaczką skóry wrażliwej, więc bardzo często różne produkty mnie uczulają, ale to się zmieniło odkąd kupuję kosmetyki naturalne do twarzy, do ciała i do włosów. Różnica jest wręcz kolosalna i ciekawa jestem czy ktoś z was też zwrócił na to uwagę?
Awatar użytkownika
tratatata

Re: kosmetyki zdrowe dla skóry

Post autor: tratatata »

Kosmetyki naturalne jak najbardziej :)Moja skóra też różnie reaguje na drogeryjne kremy, płyny, olejki. Był czas, że bałam się już testować bo znowu podrażnienia, pieczenie. A jak zaczęłam czytać składy to się okazało że to sama chemia czasami jest :( dlatego zmiana na naturalne i jestem na maxa zadowolona. Jak szukasz takich skutecznych, godnych polecenia to ja używam tych z Herbapol Polana. Polska marka, ich kosmetyki można znaleźć w dobrych drogeriach, aptekach bądź zamówić online. Super jakość za rozsądne pieniądze.
ODPOWIEDZ