Problem ze stopami

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Awatar użytkownika
przybysława
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2021, 15:24

Problem ze stopami

Post autor: przybysława »

Od ponad roku regularnie chodzę na basen, przynajmniej dwa, trzy razy w tygodniu - staram się dbać o pielęgnację, a jednak niestety prawdopodobnie właśnie na pływalni, ewentualnie w saunie, zaraziłam się grzybicą. Na szczęście jest to grzybica paznokci początkowe stadium, dlatego nie panikuję, bo na pewno dość szybko uda się to wyleczyć, ale na pewno kupię teraz spray zabezpieczający stopy.
ewaroma

Re: Problem ze stopami

Post autor: ewaroma »

Z takim problemem to od razu warto udać się do specjalisty. Podolog Warszawa z PodoCenter zadba o Twoje stopy, aby były zdrowe i pięknie się prezentowały. Mało osób dba o stopy a wielka szkoda.
korneliawiku

Re: Problem ze stopami

Post autor: korneliawiku »

Zgadzam się. Z takimi problemami warto udawać się od razu do specjalisty. Ja ostatnio byłam na zabiegu u podologa na usuwanie brodawek Wrocław i naprawdę to nic strasznego :)
Młoda

Re: Problem ze stopami

Post autor: Młoda »

Grzybica stóp jest często spotykanym problemem, który objawia się swędzeniem, łuszczeniem się skóry oraz zmianami koloru paznokci. Ważne jest, aby szybko reagować na pierwsze objawy, ponieważ nieleczona grzybica może prowadzić do poważniejszych komplikacji. Leczenie polega głównie na stosowaniu lokalnych preparatów przeciwgrzybiczych. Więcej informacji o objawach i metodach leczenia grzybicy stóp znajdziecie na https://aruba.rzeszow.pl/grzybica-stop- ... i-leczenie i pamiętajcie również o codziennej higienie stóp, aby zapobiec powtórnym zakażeniom.
ODPOWIEDZ