Tlenoterapia a leczenie migreny?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 155
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:53

Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: maksik »

Czy ktoś Was może leczy migrenę tlenem? Oteraopia ma dość duży wybór koncentratorów w tym modele mobilne. Zastanawiam się nad zakupem takiego urządzenia. Jednak czy taka terapia jest skuteczna jeśli chodzi o migrenę właśnie?
aśka1987

Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: aśka1987 »

Ja o tej metodzie leczenia migreny słyszałam. Ale sama jej nie stosowałam. Wiem, że koncentratory Oterapia mają spory wybór modeli i można je bezpiecznie stosować w domu. Jednak nalezy pamiętać, że tlen sam w sobie jest lekiem i raczej trzeba skonsultować to z lekarzem.
AlekŁ

Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: AlekŁ »

Komory tlenowe to to doskonały sposób na dotlenienie organizmu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że brak tlenu powoduje senność, ospałość czy bóle głowy. Przewlekłe zmęczenie i obniżony nastrój potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. A wystarczy dostarczyć organizmowi więcej tlenu i dolegliwości ustąpią. Polecam poczytać artykuł https://normolife.com/czym-jest-normoba ... a-zdrowie/
ODPOWIEDZ