Stres i terapia w Warszawie

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 18
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:29

Stres i terapia w Warszawie

Post autor: agus123 »

Cześć, gdzie według Was najlepiej udać się na terapię w Warszawie? Dużo stresu mam ostatnio i ciężko mi funkcjonować. Co możecie polecić?
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 54
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:13

Re: Stres i terapia w Warszawie

Post autor: duff231 »

Wiesz co, ja słyszałam, że Psychomedic jest super miejsce. W Polsce jest chyba kilak gabinetów, zobacz czy w Warszawie też są, zapewne tak.
Awatar użytkownika
maxi22
Posty: 36
Rejestracja: 08 kwie 2019, 16:54

Re: Stres i terapia w Warszawie

Post autor: maxi22 »

Są w Warszawie i mają bardzo dobry gabinet. Warto sprawdzić, tamtejsi psychiatrzy są bardzo dobrzy, znają się na pomaganiu w problemach. Dobrze, że szukasz kogoś, zdecydowanie się na terapie to pierwszy krok ku temu by było lepiej.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 18
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:29

Re: Stres i terapia w Warszawie

Post autor: agus123 »

maxi22 pisze: ↑11 mar 2020, 0:36 Są w Warszawie i mają bardzo dobry gabinet. Warto sprawdzić, tamtejsi psychiatrzy są bardzo dobrzy, znają się na pomaganiu w problemach. Dobrze, że szukasz kogoś, zdecydowanie się na terapie to pierwszy krok ku temu by było lepiej.
Kiedyś właśnie nie byłam przekonana do psychiatrów i psychologów, ale ostatnio sądzę, że to najlepsze wyjście. Dzięki wielkie, sprawdzę psychomedic bo paru znajomych mi ich polecało ;P.
ODPOWIEDZ