Jaka sieć najlepsza?

Wszystko o nowych technologiach i sprzęcie, jaki warto posiadać.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Jaka sieć najlepsza?

Post autor: mczay »

Jaka sieć komórkowa waszym zdaniem jest najlepsza obecnie? Muszę przenieść sobie numer i nie wiem sam gdzie
Awatar użytkownika
tratatata
Posty: 228
Rejestracja: 08 cze 2019, 0:55

Re: Jaka sieć najlepsza?

Post autor: tratatata »

Chyba jasno to się nie da wskazać na jedną najlepszą. Ja jestem zadowolona z oferty play, mąż za to ma w orange i też mu bardzo pasuje. Musisz porównać i zastanowić się co dla Ciebie jest korzystniejsze, może chcesz darmowe rozmowy i niski abonament albo duży pakiet internetu potrzebujesz? Na http://movamobile.pl/ może znajdziesz podpowiedzi. Można tam wygodnie sprawdzić i porównać oferty operatorów. Nie musisz odwiedzać kilku różnych stron czy chodzić po salonach by się zapoznać z warunkami jakie oferują w danej sieci.
Ziiććka1

Re: Jaka sieć najlepsza?

Post autor: Ziiććka1 »

Hejka ostatnio moja koleżanka pytała czy może znam jakąś
"Porównywarkę ofert operatorów internetowych, telewizyjnych i telefonów"
Tak się składa że znam coś takiego, bo kiedyś dałam się oszukać na tym polu
https://panwybierak.pl
Wystraszy wejść na stronkę zaznaczyć jakiego dostawcy potrzebujemy
Podać miejscowość i wyszuka nam najlepszą ofertę.
Bardzo polecam, stronka bardzo prosta i pomocna jeśli
ktoś nie wie jaki operator najlepszy, lub przeprowadził się na
nowe osiedle i nie wie jaki operator działa na osiedlu.
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
kalinowa
Posty: 95
Rejestracja: 11 wrz 2019, 8:18

Re: Jaka sieć najlepsza?

Post autor: kalinowa »

tratatata pisze: ↑30 sie 2020, 18:07 Chyba jasno to się nie da wskazać na jedną najlepszą.
To prawda, każdy praktycznie ma inne potrzeby ale generalnie też każdy chciałby mieć stabilne łącze i najszybszy internet . Ja mam światłowód z łączem symetrycznym i spełnia on moje oczekiwania w stu procentach
igła

Re: Jaka sieć najlepsza?

Post autor: igła »

Wśród wielu rodzajów stałych łącz, za pomocą których możemy mieć w swoim domu dostęp do internetu coraz częściej znajduje się światłowód. Sam zdecydowałam się na Światłowód wrocław i muszę wam powiedzieć, że każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że był to trafny wybór.
ODPOWIEDZ