fryzjer w Warszawie

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
ersymenę

fryzjer w Warszawie

Post autor: ersymenę »

Kogo dziewczyny polecacie?? Chciałabym przejść z ciemnych włosów na blond, myślałam o Magii Blondu, któraś z was do nich chodzi?? Kogo stamtąd polecacie?
luśka

Re: fryzjer w Warszawie

Post autor: luśka »

Cześć, ja tam chodzę już od roku, jeszcze w poprzedniej lokalizacji, a od niedawna na Sarmackiej i osobiście mogę polecić. Zawsze wychodzę zadowolona. Ja chodzę do Kingi tej ciemniejszej, bo jest też druga
Grażyna

Re: fryzjer w Warszawie

Post autor: Grażyna »

Właśnie marzy mi się taki ładny blond, mam naturalnie dość ciemne włosy, kiedyś rozjaśniałam, ale efekt nie był ładny i potem znowu farbowałam na ciemne brązy. Chciałabym taki ciepły piaskowy blond, nie żółty. Gdzie ten salon się znajduje? Poradzą sobie z takimi problemem, jak włosy długo farbowane na ciemne kolory?
łapka211

Re: fryzjer w Warszawie

Post autor: łapka211 »

Z fryzjerami jest tak, ze czasami ciężko się wcisnąć na wolny termin, szczególnie gdy fryzjer jest dobry. Przydatna tutaj bardzo jest ta aplikacja https://play.google.com/store/apps/deta ... louisdavid. Dzięki niej można w prosty i szybki sposób zarezerwować wizytę.
małaczarna

Re: fryzjer w Warszawie

Post autor: małaczarna »

Grażyna pisze: ↑30 gru 2020, 10:41 Właśnie marzy mi się taki ładny blond, mam naturalnie dość ciemne włosy, kiedyś rozjaśniałam, ale efekt nie był ładny i potem znowu farbowałam na ciemne brązy. Chciałabym taki ciepły piaskowy blond, nie żółty. Gdzie ten salon się znajduje? Poradzą sobie z takimi problemem, jak włosy długo farbowane na ciemne kolory?
Magia Blondu jest na Wilanowie, na ul. Sarmackiej. Namiary i dane kontaktowe znajdziesz też tutaj: https://www.facebook.com/danutacyboronmagiablondu/
Grażyna

Re: fryzjer w Warszawie

Post autor: Grażyna »

Dzieki, umówię się, widzę, że mają na stronie formularz do umawiania się online. Do kogo najlepiej się umówić?
małaczarna

Re: fryzjer w Warszawie

Post autor: małaczarna »

Ja chodzę do Kingi blondynki, bo są dwie i bardzo polecam, zawsze wychodzę od niej zadowolona :)
Grażyna pisze: ↑31 sty 2021, 18:48 Dzieki, umówię się, widzę, że mają na stronie formularz do umawiania się online. Do kogo najlepiej się umówić?
Ja chodzę do Kingi blondynki, bo są dwie i bardzo polecam, zawsze wychodzę od niej zadowolona :)
luśka

Re: fryzjer w Warszawie

Post autor: luśka »

Salonów fryzjerskich nie brakuje, a tym bardziej w takim mieście jak Warszawa. Gdybym ja miała doradzać który wybrać, to zdecydowanie byłby to salon fryzjerski Grzegorz Duży przy Szucha. Różne zabiegi pielęgnacyjne w ofercie mają, do tego cięcia, koloryzacje, oferta jest bardzo ciekawa. A co ważne jakość usług na najwyższym poziomie.
bełta

Re: fryzjer w Warszawie

Post autor: bełta »

są tu dziewczyny fryzjerki?? odwazyłam się w koncu założyć własny biznes i chciałabym żeby wszystko bylo zrobione idealnie, mam już mniej więcej wybrany sprzet, zdecydowalam sie na marke Babyliss PRO, maja wysokiej jakości urządzenia, szukam teraz jeszcze mebli, część będę już miała w lokalu
Baśka9098

Re: fryzjer w Warszawie

Post autor: Baśka9098 »

A propo tematu fryzur to zanim wybierzecie się do fryzjera, a jest ktoś z Was w podeszłym wieku to zachęcam do lektury ciekawych artykułów modowych na stronie https://zycieseniora.com/uroda-i-moda/m ... szych-osob , dowiecie się co wybrać dla starszej kobiety/ mężczyzny, jakie trendy aktualnie panują, w czym będziecie się dobrze czuć ;)
eluśka

Re: fryzjer w Warszawie

Post autor: eluśka »

bełta pisze: ↑15 maja 2021, 21:02 są tu dziewczyny fryzjerki?? odwazyłam się w koncu założyć własny biznes i chciałabym żeby wszystko bylo zrobione idealnie, mam już mniej więcej wybrany sprzet, zdecydowalam sie na marke Babyliss PRO, maja wysokiej jakości urządzenia, szukam teraz jeszcze mebli, część będę już miała w lokalu
Cenię sobie marke Babyliss pro, lubię ich urządzenia, bo widać, ze są dobrze wykonane, fajnie zaprojektowane a przy okazji także wygladaja świetnie co dla mnie jest kolejnym plusem
Awatar użytkownika
arbuzek
Posty: 174
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:49

Re: fryzjer w Warszawie

Post autor: arbuzek »

Dobór odpowiedniego fryzjera jest kluczowy, gdyż wybór osoby niedoświadczonej może zakończyć się niekorzystnie. Wówczas wasza fryzura nie tylko nie będzie się dobrze układać, ale również może prezentować się nieestetycznie. Jeśli chodzi o wybitnego fryzjera, to ostatnio moja znajoma poleciła mi firmę Akademia Perfect Hair. Koniecznie muszę ich sprawdzić w wolnej chwili."
ODPOWIEDZ