Tania apteka internetowa

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
pierscionek
Posty: 74
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:27

Tania apteka internetowa

Post autor: pierscionek »

Myślę, że korzystanie z aptek internetowych to przede wszystkim wygoda. Możemy tam kupić dobrej jakości sprzęt medyczny czy też leki bez recepty. Ciekawą ofertę znalazłam niedawno tu: https://www.apteka-leki.pl/ Jakie jest wasze zdanie na temat aptek internetowych? Kupujecie leki online czy stacjonarnie? Jak obecnie dbacie o swoje zdrowie w czasie tej sytuacji na świecie?
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Halna »

Online jeszcze leków nie kupowałam.
Awatar użytkownika
basbi
Posty: 69
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:03

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: basbi »

kupuję w doz.pl często, do ich aptek stacjonarnych też zagladam, moja mama dzisiaj mi powiedziałam że w aptece DOZ jej powiedziano, że można kupując w godzinach 8-12 dostać znizkę -20% to jest oferta dla osób po 60tce
Awatar użytkownika
arbuzek
Posty: 174
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:49

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: arbuzek »

Jeśli chodzi o apteki internetowe, to moim zdaniem Apteka e-ziko. https://www.e-zikoapteka.pl/ Ma również bardzo atrakcyjne ceny :) Dodatkowo, przy większym zamówieniu, można liczyć na darmową wysyłkę ;) Sama kilka razy uż zamawiałam tam suplementy diety, leki, a nawet dermokosmetyki i za każdym razem byłam zadowolona
Awatar użytkownika
Ewiika
Posty: 14
Rejestracja: 22 sie 2020, 12:11

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Ewiika »

Robię zakupy tylko w doz, albo online albo stacjonarnie jak chce wykupić e-receptę, zawsze tam największy asortyment.
marg1
Posty: 23
Rejestracja: 19 gru 2019, 9:44

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: marg1 »

Ja też przy każdej okazji korzystam z DOZ, bo często mają fajne promocje i asortyment bogaty, a e-recepty obsługują bardzo sprawnie.
Awatar użytkownika
Ewiika
Posty: 14
Rejestracja: 22 sie 2020, 12:11

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Ewiika »

Tak to prawda, też się spotkałam z profesjonalną obsługą e-recepty.
Awatar użytkownika
blobers
Posty: 61
Rejestracja: 08 sty 2020, 9:47

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: blobers »

Powiem wam, że z na prawdę dobrych i sprawdzonych aptek internetowych najbardziej przekonuje mnie swoją ofertą i cenami ta https://www.phamily.pl/ . Polecam wam do nich zajrzeć, ponieważ w mojej opinii na prawdę warto jest korzystać z ich usług
Awatar użytkownika
tywinlannister
Posty: 572
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:02

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: tywinlannister »

Jak dla mnie apteka internetowa to świetne rozwiązanie dla wielu osób. Nie trzeba wychodzić z domu, ani stać godzinami w kolejkach. Tutaj https://www.e-zikoapteka.pl/ możecie znaleźć moją ulubioną aptekę internetową. Dajcie znać co o niej sądzicie.
mileńa

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: mileńa »

najgorszej z lekami na receptę, bo internetowe zazwycaj takich nie obsługują, moja mama kupuje leki w dozie, teraz jeśli zrobi zakupy do 12:00 to ma zniżkę na leki 20%, dla niej to bardzo dużo, dobrz ze takie promocje są
trinę

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: trinę »

Dobrze wiedzieć! Jutro dzwonię do mojej babci z informacją o tej zniżce w DOZie, akurat ma tę aptekę na swoim osiedlu, więc daleko nie będzie musiała iść. Super sprawa.
karol44334ą

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: karol44334ą »

Kilka miesięcy temu znalazłem w internecie bardzo dobrą aptekę internetową https://www.inmediexpert.com .Z tej apteki internetowej na pewno skorzystam w tym miesiącu.
węretka

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: węretka »

trinę pisze: ↑31 paź 2020, 23:57 Dobrze wiedzieć! Jutro dzwonię do mojej babci z informacją o tej zniżce w DOZie, akurat ma tę aptekę na swoim osiedlu, więc daleko nie będzie musiała iść. Super sprawa.
nie wiecie czy ta promocja jeszcze obowiązuje? powiedziałabym swoim rodzicom i teściom, regularnie aptekę odwiedzaja, na pewno przydało by się im parę złotych oszczędności
UlciaŚ

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: UlciaŚ »

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej oferty w zakresie apteki internetowej to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez aptekę gemini z której również sam chętnie korzystam ze względu na bardzo duży wybór online, przystępne ceny, sprawne realizacje i profesjonalne podejście do klienta. Na przykład ostatnio zamawiałem u nich że oczyszczające dla żony https://www.aptekagemini.pl/avene-clean ... ml-0061662 i trochę kosmetyków dla siebie. Jest wszystko online, także coraz rzadziej takie zakupy robię stacjonarnie.
róża

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: róża »

węretka pisze: ↑10 lut 2021, 22:21
trinę pisze: ↑31 paź 2020, 23:57 Dobrze wiedzieć! Jutro dzwonię do mojej babci z informacją o tej zniżce w DOZie, akurat ma tę aptekę na swoim osiedlu, więc daleko nie będzie musiała iść. Super sprawa.
nie wiecie czy ta promocja jeszcze obowiązuje? powiedziałabym swoim rodzicom i teściom, regularnie aptekę odwiedzaja, na pewno przydało by się im parę złotych oszczędności
Tak, promocja trwa nadal, trzeba tylko pamiętać, że obowiązuje w godzinach 8:00-12:00.
wątróbka

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: wątróbka »

róża pisze: ↑26 maja 2021, 20:22
węretka pisze: ↑10 lut 2021, 22:21
trinę pisze: ↑31 paź 2020, 23:57 Dobrze wiedzieć! Jutro dzwonię do mojej babci z informacją o tej zniżce w DOZie, akurat ma tę aptekę na swoim osiedlu, więc daleko nie będzie musiała iść. Super sprawa.
nie wiecie czy ta promocja jeszcze obowiązuje? powiedziałabym swoim rodzicom i teściom, regularnie aptekę odwiedzaja, na pewno przydało by się im parę złotych oszczędności
Tak, promocja trwa nadal, trzeba tylko pamiętać, że obowiązuje w godzinach 8:00-12:00.
Fajna informacja, myślałam, że jak skończyły się godziny dla seniorów to i promocja się skończyła, powiem dziadkom żeby dalej korzystali.
Awatar użytkownika
Merssa
Posty: 153
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Merssa »

Sporo osób tak kupuje leki, suplementy, witaminy, ja również się przestawiłam na takie zakupy i mogę polecić. Nie mam nawet jakiejś jednej ulubionej apteki, kupuje tam gdzie jest taniej po prostu. Jeżeli chodzi o zakupy medyczne to pewnie i sklep internetowy https://esklep.brandvital.eu/ was zainteresuje. Tu z kolei znajdziecie zarówno proste akcesoria medyczne jak i zaawansowany sprzęt, urządzenia rehabilitacyjne. Może też wam się to przyda akurat.
Awatar użytkownika
emkaa922
Posty: 120
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: emkaa922 »

Nie zawsze apteka internetowa jest dobrym rozwiązaniem. Przy kupowaniu leków warto pójść do apteki stacjonarnej, w której farmaceuci mogą Ci doradzić. Szczególnie kompetentnych farmaceutów ma apteka w jankach w galerii Home Park, więc warto leki kupować właśnie tutaj.
ODPOWIEDZ