Sklep online - komu zlecić wykonanie?

Prowadzisz własną firmę? Zamierzasz stworzyć własną markę? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 55
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:32

Sklep online - komu zlecić wykonanie?

Post autor: deborah »

Hej, prowadzę własną firmę i chciałabym zacząć sprzedaż internetową. Możecie mi pomóc w znalezieniu agencji oferującej Tworzenie sklepów Katowice. Z góry dzieki
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 107
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Sklep online - komu zlecić wykonanie?

Post autor: kozi44 »

Jeśli szukasz firmy specjalizującej się w reklamie SEO to polecam skontaktować się z firmą seospot.pl. Dzięki odpowiednim działaniom SEO, twój biznes w internecie może przynosić większe zyski. Poznaj sposoby na dobrą reklamę SEO i jak efektywnie wprowadzać nowe rozwiązania marketingowe
Karaś71

Re: Sklep online - komu zlecić wykonanie?

Post autor: Karaś71 »

kozi44 pisze: ↑05 mar 2021, 11:24 Jeśli szukasz firmy specjalizującej się w reklamie SEO to polecam skontaktować się z firmą seospot.pl. Dzięki odpowiednim działaniom SEO, twój biznes w internecie może przynosić większe zyski. Poznaj sposoby na dobrą reklamę SEO i jak efektywnie wprowadzać nowe rozwiązania marketingowe
Z mojej strony mogę polecić agencję SEO https://www.greenweb.pl/. Zajmują się szeroko pojętym marketingiem internetowym i pozycjonowaniem. Współpracują z wieloma znanymi markami, można to sprawdzić na ich stronie.
Łyska

Re: Sklep online - komu zlecić wykonanie?

Post autor: Łyska »

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań ciekawych podpowiedzi w zakresie rozwinięcia swojego sklepu online to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę wskazówki przygotowane przez https://trochimowicz.com/historia-ecommerce/ gdzie poszerzycie wiedzę m.in jak rozwijała się branża ecommerce i jakie trendy pojawiły się w 2021 roku. Lepiej przygotować się wcześniej niż po prostu marnować pieniądze na stare reklamy które niestety ale nie generują odpowiedniego zainteresowania oraz sprzedaży.
ODPOWIEDZ