Instrumenty muzyczne

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
slawna
Posty: 149
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

Instrumenty muzyczne

Post autor: slawna »

Szukam sklepu, w którym mogłabym kupić instrumenty muzyczne. Jeśli mam być z wami szczera, to najbardziej w oko wpadła mi ta oferta https://www.megascena.pl/ukulele/ - przede wszystkim dlatego, że wybór jest szeroki, instrumenty są wysokiej jakości, a ich cena nie jest wygórowana. Sprawdźcie sami, może i wam coś wpadnie w oko.
ćma

Re: Instrumenty muzyczne

Post autor: ćma »

też właśnie jestem na etapie poszukiwań instrumentów dla dziecka bo odkryło w sobie pasję i talent muzyczny
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 111
Rejestracja: 09 paź 2019, 8:58

Re: Instrumenty muzyczne

Post autor: andromeda »

Wiem tylko gdzie jest sklep gdzie można się zaopatrzyć w talerze perkusyjne bo niedawno coś takiego mój mąż kupował jak kompletował swój sprzęt muzyczny
czaruś

Re: Instrumenty muzyczne

Post autor: czaruś »

To wszystko zależy od tego, czym pasjonuje się Twoje dziecko. Moje np. ma zamiłowanie do pianina i nie chce się uczyć grania na innym instrumencie. Aktualnie właśnie poszukuje jakiegoś dobrego pianina, na którym mogłaby się szkolić. Możecie mi coś doradzić?
łaaw

Re: Instrumenty muzyczne

Post autor: łaaw »

czaruś pisze: ↑20 kwie 2021, 14:11 To wszystko zależy od tego, czym pasjonuje się Twoje dziecko. Moje np. ma zamiłowanie do pianina i nie chce się uczyć grania na innym instrumencie. Aktualnie właśnie poszukuje jakiegoś dobrego pianina, na którym mogłaby się szkolić. Możecie mi coś doradzić?
Ja też kompletnie nie znam się na instrumentach, a mój syn widać, że ma dryg do muzyki. Myślałam, żeby w przyszłości podarować mu porządny instrument, tylko nie wiem gdzie go szukać.
Gośka

Re: Instrumenty muzyczne

Post autor: Gośka »

Jeśli chodzi o instrumenty muzyczne, to ja mam jeden sprawdzony sklep, z którym mógłbym się z wami podzielić. Mianowicie, chodzi o to miejsce https://audiety.pl Stamtąd mam swoje pierwsze pianino i stoi do teraz bez żadnej wady. A już minęło trochę czasu.
ODPOWIEDZ