Studia z dietetyki w Warszawie

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
verona
Posty: 80
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:06

Studia z dietetyki w Warszawie

Post autor: verona »

Hej wszystkim :) Planuje od pazdziernika iść na dietetykę. Na jakich uczelniach w Warszawie warto studiowac ten kierunek ? Mam już co prawda kilka uczelni na oku ( prywatnych ) ale jestem też ciekawa Waszych opinii. Z góry dzięki za informacje :)
Awatar użytkownika
evelajna
Posty: 77
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:36

Re: Studia z dietetyki w Warszawie

Post autor: evelajna »

a jakie uczelnie masz na oku :) ? Ja jestem na podobnym etapie co Ty i złożyłam papiery na MUM ( Mazowiecka Uczelnia Medyczna). Moja siostra studiowała tu pielęgniarstwo wiec na temat samej szkoły co nieco wiem. Kierunek rusza u nich dopiero od pazdziernika.
Awatar użytkownika
verona
Posty: 80
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:06

Re: Studia z dietetyki w Warszawie

Post autor: verona »

Mum to nowa nazwa dawnej Wyższej Szkoły Mazowieckiej prawda? Jesli tak to jest to jedna z uczelni na mojej liście ( nawet w top3 się znalazła heh). Fajnie, że się odezwałaś :) a napiszesz coś wiecej na temat samej uczelni ?
Awatar użytkownika
reiva
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:41

Re: Studia z dietetyki w Warszawie

Post autor: reiva »

ja jestem po fizjoterapi na MUM i uczelnie jak najbardziej polecam. Fajni wykladowcy, nowocześnie wyposażone sale, ciekawe praktyki. Czesne też nie jest wygórowane a wręcz jak na warszawskie warunki bardzo rozsądne :)
Awatar użytkownika
verona
Posty: 80
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:06

Re: Studia z dietetyki w Warszawie

Post autor: verona »

dzięki za informacje reiva :) W takim razie usze zadzwonić do dziekanatu i dopytać o szczegóły a potem tylko złożyć papiery i czekać na pazdziernik :)
Awatar użytkownika
kaczmarek4
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:44

Re: Studia z dietetyki w Warszawie

Post autor: kaczmarek4 »

Niezależnie od tego, czy zaoczne czy dzienne, pracę dyplomową trzeba napisać. A wiem z doświadczenia, że nie zawsze jest to łatwe zadanie. Na przykład takie kwestie jak analizy statystyczne były dla mnie bardzo trudne do wykonania. Dlatego polecam wizytę na stronie https://www.e-statystyka.com.pl/.
Awatar użytkownika
reiva
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:41

Re: Studia z dietetyki w Warszawie

Post autor: reiva »

verona nie ma sprawy :) Daj znać koniecznie jak się uda już wszystkie formalności załatwić :)
Awatar użytkownika
verona
Posty: 80
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:06

Re: Studia z dietetyki w Warszawie

Post autor: verona »

już dzwoniłam :) jak tylko wrócę z urlopu to na pewno się do nich przejadę by dopełnić wszystkich formalności :) raz jeszcze dziękuje za wszystkie informacje :)
Awatar użytkownika
L0La123
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2019, 9:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Studia z dietetyki w Warszawie

Post autor: L0La123 »

verona pisze: ↑08 lip 2019, 11:27 już dzwoniłam :) jak tylko wrócę z urlopu to na pewno się do nich przejadę by dopełnić wszystkich formalności :) raz jeszcze dziękuje za wszystkie informacje :)
I jak udało ci się zapisać? Czy zdecydowałaś się na inną uczelnię. Ja jestem z Warszawy

Szczerze to nie polecam tej uczelni, ponieważ wykładowcą, którzy tam uczą nie zależy na przekazaniu wiedzy i chcą tylko odbębnić swoje. Często nie zjawiają się na zajęciach. Sale wyglądają jak w podstawówce:) Ja sobie darowałam po pierwszym semestrze :)
Zobacz skuteczne serum przeciwzmarszczkowe: https://buatic.pl/
Awatar użytkownika
verona
Posty: 80
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:06

Re: Studia z dietetyki w Warszawie

Post autor: verona »

Tadam, papiery złożone :) już się nie mogę doczekać października :) Byłam już 2 czy 3 razy w dziekanacie i póki co sama uczelnia zrobiła na mnie mega pozytywne wrażenie. Co do nieobecności wykładowców na zajęciach to pierwsze słyszę.
Awatar użytkownika
Inazuma
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2019, 12:27

Re: Studia z dietetyki w Warszawie

Post autor: Inazuma »

Nierzadko widzi się coś takiego. Myślę, że wybór jest pod tym względem ogromny.
Ludzie inteligentni to tacy, którzy zmieniają zdanie wcześniej niż inni.
ODPOWIEDZ