Jakie macie zdanie o koreańskich kosmetykach?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Awatar użytkownika
celebrytka
Posty: 358
Rejestracja: 25 lip 2019, 11:58

Jakie macie zdanie o koreańskich kosmetykach?

Post autor: celebrytka »

Jak u was sprawdzają się koreańskie kosmetyki?
Macie na tym polu jakieś doświadczenia?
Widziałam, że tutaj https://kosmetykizameryki.pl/category/k ... azjatyckie jest dość duży wybór i tak się zastanawiam czy wypróbować.
Podobno dużo ludzi je sobie chwali...
uśka

Re: Jakie macie zdanie o koreańskich kosmetykach?

Post autor: uśka »

nie używałam nigdy takich koreańskich produktów. kosmetyki pielęgnacyjne kupuję zwykle w Rossmanie :) bardzo lubię te z firmy Christian Laurent z bakuchiolem w składzie https://www.rossmann.pl/Produkt/Kremy-d ... 57732,9223. Ja używam tego 40+, dla mamy kupuje 60+ ( on poprawia gęstość skóry). Niedrogie a bardzo skuteczne produkty.

Obrazek
ręiva

Re: Jakie macie zdanie o koreańskich kosmetykach?

Post autor: ręiva »

Jak najlepsze :) w ostatnim czasie sporo czytałam na temat pielęgnacji koreańskiej i gdy tylko znalazłam w sieci sklep marki Muldream postanowiłam przetestować ich wegańskie kosmetyki :) Na początek kupiłam serum i krem ale na pewno dokupię jeszcze maski w płachcie :)
patryśka

Re: Jakie macie zdanie o koreańskich kosmetykach?

Post autor: patryśka »

Ja niedawno przestawiłam się ze zwykłych kosmetyków na te naturalne, które zamawiam w Ekoaleja.eu. Różnicę widać było dosyć szybko, moja skóra jak i włosy są w o wiele lepszej kondycji niż wcześniej co mnie bardzo cieszy. Dodatkowo zamówienie jest szybko realizowane, więc nie trzeba długo czekać
mośkaa

Re: Jakie macie zdanie o koreańskich kosmetykach?

Post autor: mośkaa »

ręiva pisze: ↑23 sie 2021, 17:46 Jak najlepsze :) w ostatnim czasie sporo czytałam na temat pielęgnacji koreańskiej i gdy tylko znalazłam w sieci sklep marki Muldream postanowiłam przetestować ich wegańskie kosmetyki :) Na początek kupiłam serum i krem ale na pewno dokupię jeszcze maski w płachcie :)
mam te zielone maski w płachcie z Muldream ( do cery problematycznej). Warto kupić, są bardzo mocno nasączone preparatem i od razu po użyciu widać, że skóra ma się znacznie lepiej. A i te ich kosmetyki są już od jakiegoś czasu dostępne też w drogeriach Douglas :)
ODPOWIEDZ