Badania diagnostyczne Kraków

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 60
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:38

Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: magdap »

Cześć, w jakim centrum medycznym polecacie wykonać badania diagnostyczne Kraków?
kąkol

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: kąkol »

Szeroki zakres badań diagnostyczny oferuje Lux Med, na stronce https://www.luxmed-diagnostyka.pl/ możesz sprawdzić. W Krakowie mają aż 7 placówek. Ja USG robiłam przy ul. Pilotów, mama zaś miała wykonywany tutaj rezonans. Żadnych kolejek, opóźnień, obsługa bardzo życzliwa, także polecam.
liść

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: liść »

Witam,zalezy mi na tym,aby znalezc dobrą ginekolożkę,która zajmuje się problemami poporodowymi. Mam problem z trzymaniem poczu po ciąży. Co sądzicie o tych specjalistach https://medicapark.pl/uroginekologia,22,pl ? Prosze o wasze opinie, zalezy mi na tym,abyz nalezc lekarza do dłuższej "współpracy"!!
Awatar użytkownika
językowa
Posty: 134
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:11

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: językowa »

Ja takie badania wykonuję w Warszawie, bo tutaj według mnie są najlepsze placówki medyczne. W zeszłym roku miałam leczonego raka nerki w szpitalu Mazovia. Sama się doprowadziłam do takiego stanu głównie poprzez palenie i otyłość. Leczenie nie było jakoś specjalnie bolesne, ponieważ użyli w moim przypadku technikę małoinwazyjną a dokładnie to laparoskopia 3D.
Awatar użytkownika
kalinowa
Posty: 95
Rejestracja: 11 wrz 2019, 8:18

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: kalinowa »

językowa pisze: ↑22 mar 2021, 13:43 Ja takie badania wykonuję w Warszawie, bo tutaj według mnie są najlepsze placówki medyczne.
Masz rację, ja miałam zabieg w asyście robota da Vinci w szpitalu medicover bo usuwano mi endometriozę i też bardzo sobie chwalę opiekę i małoinwazyjność tego zabiegu, szybko doszłam do siebie
Awatar użytkownika
pomorska
Posty: 84
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:10

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: pomorska »

językowa pisze: ↑22 mar 2021, 13:43 Ja takie badania wykonuję w Warszawie, bo tutaj według mnie są najlepsze placówki medyczne. W zeszłym roku miałam leczonego raka nerki
Ja też w stolicy robiłam badania, okazało się że mam hpv ale nie chcę dopuścić do powstania nowotworu szyjki macicy i już teraz stosuje żel papilocare który usuwa tego wirusa zanim dokona on spustoszenia na szyjce macicy i przekształci się w raka
Marysia maryśka

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: Marysia maryśka »

Jakiś czas temu byłam na badaniach w Krakowie. Dzięki elektronicznej archiwizacji dokumentacji medycznej https://www.rsqphysio.com/post/bezpiecz ... bic-to-dob, mam dostęp do całej historii choroby. Dodatkowo nie musze się martwić, że moje dane osobowe nie będą prawidłowo archiwizowane.
łza

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: łza »

Mam do wykonania USG barku w Krakowie i długo szukałem miejsca, w którym bez problemu się mą zajmą. Po czterech nieudanych próbach trafiłem na CM Gamma w Warszawie i chyba tam zdecyduję się na całą diagnozę. Widzę tam dużą wiedzę i profesjonalizm, a dodatkowo mają świetne opinie. No i oczywiście termin od razu, a teraz w trakcie trwania pandemii, taka dostępność lekarzy jest na wagę złota.
kasiuńka

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: kasiuńka »

Na szczęście medycyny się rozwija i można się poddać już wielu specjalistycznym badaniom jak na przykład te genetyczne, które są skierowane dla kobiet, które straciły ciąże https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/badan ... poronieniu. Jeśli szukacie dobrej kliniki, która ma doświadczenie w zaawansowanym leczeniu niepłodności nowoczesnymi metodami to Gyncentrum będzie odpowiednim miejscem.
Awatar użytkownika
tratatata
Posty: 228
Rejestracja: 08 cze 2019, 0:55

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: tratatata »

Jeśli mowa o badaniach w ciąży to na pewno warto wspomnieć o tych prenatalnych. Sama zdecydowałam się na test NIFTY Kraków to jedno z miast gdzie jak najbardziej można znaleźć punkty poboru próbek do badania, realizowane są także na terenie miasta wizyty domowe (przyszła mama nie musi wychodzić z domu aby mieć wykonane badanie prenatalne).
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: Kamilka »

A czy sa tutaj osoby, które szukają jakieś dobrej placówki do wykonania badania rezonansem magnetycznym w Warszawie? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą Radio Medica na stronie internetowej https://radiomedica.pl/. Jak widać wykonują tam takie badania różnych części ciała, używając bardzo specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu.
iluzjonistką

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: iluzjonistką »

tratatata pisze: ↑30 sie 2021, 18:54 Jeśli mowa o badaniach w ciąży to na pewno warto wspomnieć o tych prenatalnych. Sama zdecydowałam się na test NIFTY Kraków to jedno z miast gdzie jak najbardziej można znaleźć punkty poboru próbek do badania, realizowane są także na terenie miasta wizyty domowe (przyszła mama nie musi wychodzić z domu aby mieć wykonane badanie prenatalne).
Wizyta domowa to też fajne rozwiązanie. Na pewno niektóre z nas w trakcie ciąży musiały dużo leżeć, więc to świetnie że niektórzy realizują takie wizyty domowe. Ja akurat sama chodziłam do Gyncentrum w Częstochowie, do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej.
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 810
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: Aleks22 »

Witam, niedługo mam ważne spotkanie biznesowe, ważne jest wykonanie testów, ale zastanawiam się nad tym gdzie je zrobić. Koleżanka podesłała mi testy tej firmy https://testujemy.org/testy-serologiczn ... ars-cov-2/ Co sądzicie?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
arbuzek
Posty: 176
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:49

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: arbuzek »

Szczerze mówiąc mam problem z miażdżycą i chciałam wziąć udział w badaniach klinicznych, ale jest to bardzo kosztowne i nie wspominając o terminach. Koleżanka z pracy poleciła mi to miejsce : clinicalbs.com : Szczerze uważam, że warto skorzystać z tego darmowego testu.
maitaa

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: maitaa »

Mam mieć specjalistyczne badania do pracy. Zastanawiam się więc, jak to ma wyglądać. Chodzi na przykład o ekg spoczynkowe jak się przygotować do tego? Może warto to omówić? Naprawde chcę wiedzieć, że mamy możliwości i dlatego jestem zdania, że fajnie będzie to jakoś rozwinąć.
Huuuma

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: Huuuma »

Systematycznie przeprowadzam prywatne badania diagnostyczne, aby dbać o moje zdrowie. Wybieram opcję prywatną, ponieważ zależy mi na szybkim dostępie do opieki medycznej, a kolejki w ramach NFZ są zbyt długie. Jeśli szukasz wysokiej jakości usług medycznych w sektorze prywatnym, warto sprawdzić ofertę placówek na stronie https://zdrowie.pzu.pl/ . Na pewno znajdziesz tam odpowiednią placówkę również w Twoim mieście.
ODPOWIEDZ