Category

Kultura

Home » Kultura

4 posts
Bookmark?Remove?

Fotografia nagrobna – elegancki i ponadczasowy detal

 - 

Choć dla wielu osób temat śmierci jest wciąż tematem tabu, nie da się ukryć, że sztuka funeralna ma bardzo bogatą i ciekawą historię. Sporo w niej symboliki i duchowości, ale można też zauważyć trendy w wyborze rodzaju kamienia, stylistyki, a także detali deko... More »

Najlepsze gry na androida
Bookmark?Remove?

Najlepsze gry na Android 2019

 - 

Smartfony już dawno przestały nam służyć wyłącznie do kontaktowania się z innymi. Nie oszukujmy się, ale nasze smartfony to przenośne centra rozrywki. Wyposażone są w wysokiej rozdzielczości aparaty fotograficzne, mocne procesory i pojemne pamięci smartfony po... More »

Kościół - prezent dla księdza
Bookmark?Remove?

Jaki prezent na prymicje kupić młodemu księdzu?

 - 

Prymicje, czyli pierwsza Msza Święta odprawiona przez nowo wyświęconego księdza to jedno z najważniejszych wydarzeń w duchowym życiu każdego kapłana. Na to wydarzenie zaprasza się najbliższych – rodzinę i przyjaciół. W zwyczaju goście obdarowują młodego księdz... More »

autor Bieniecki Piotr | Wikipedia
Bookmark?Remove?

Tadeusz Rolke – fotograf Warszawy – Dom Spotkań z Historią

 - 

Od 21 marca 2019 roku można oglądać ponad 150 fotografii autorstwa Tadeusza Rolkego w Domu Spotkań z Historią. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały powojenne ruiny, nowo wybudowany Pałac Kultury i inne fotografie modowe czy portrety artystów, takich jak Zbign... More »